Luure
Luure
Film osadzony źródło: youtube.com https://www.youtube.com/watch?v=ZcDVpwUSB0U
Luure
Luure - 433 Wyświetleń
0
433 Wyświetleń
Opublikowano 2018-04-03 08:42:13

----------------------------- Moj opis ---------------------------- http://goo.gl/kPs8t0 Link do kinguina gdzie mozna kupic tanie gry z kodem LUURE 3% off OGLADAJ LIVE DZISIAJ NA https://www.twitch.tv/luure_tv Pare reflinkow dla was :) https://goo.gl/zTo2Fb - Jackpot na ktorym mozna mnie codziennie spotkac :D https://goo.gl/lq2370 - Czasami tez tam wbije jak mam chec pograc na big bety http://goo.gl/kPs8t0 - Tanie skiny Moj setup : Intel Core i7 4790k 4Ghz GPU GeForce GTX 970 MSI MILLION EDITION 24 GB DDR HyperX Webcam Logitech c920 Zowie FK1 Headsets Platronics GameCom 788 Recording Device Elgato Hd 60 Mousepad Steelseries MONITOR BENQ XL2430T SSD Samsung EVO 850 240gb MSI Z87-G43 SUBSCRIBE JEZELI CHCESZ WIDZIEC WIECEJ FILMIKOW :) MY ENGLISH CHANNEL : http://youtube.com/channel/UC31VR7_sP... EMAIL: luuretwitch@gmail.com ¦ SOCIAL MEDIA PL YOUTUBE https://www.youtube.com/channel/UCA_5UrCdv6LUlhlk1Mf8lqg ENG YOUTUBE: http://youtube.com/channel/UC31VR7_sP... FACEBOOK: https://www.facebook.com/luureTV/ INSTAGRAM: https://www.instagram.com/luure/ TWITTER: https://twitter.com/luure_tv EMAIL: luuretwitch@gmail.com -- Watch live at https://www.twitch.tv/luure_tv

Pokaż więcej
0 Komentarze sort Sortuj według

Statystyki kanału Luure

Data Subskrybcje Wyświetlenia Wideo
2019-06-11 Tue 567,377 - 35,875,679 - 166 -
2019-06-12 Wed 567,636 +259 35,936,596 +60917 166 -
2019-06-13 Thu 567,940 +304 35,984,415 +47819 166 -
2019-06-14 Fri 568,223 +283 36,038,415 +54000 167 +1
2019-06-15 Sat 568,714 +491 36,167,468 +129053 167 -
2019-06-16 Sun 569,050 +336 36,230,252 +62784 167 -
2019-06-17 Mon 569,241 +191 36,278,624 +48372 167 -
2019-06-18 Tue 569,320 +79 36,340,087 +61463 168 +1
2019-06-19 Wed 569,511 +191 36,421,812 +81725 168 -
2019-06-20 Thu 569,783 +272 36,479,979 +58167 168 -
2019-06-21 Fri 570,051 +268 36,519,358 +39379 168 -
2019-06-22 Sat 570,222 +171 36,550,587 +31229 168 -
2019-06-23 Sun 570,797 +575 36,633,744 +83157 169 +1
2019-06-24 Mon 571,637 +840 36,772,295 +138551 169 -
2019-06-25 Tue 571,863 +226 36,833,056 +60761 169 -
Podsumowanie ogółem +4486 +957377 +3
Aktualizacja profilu za 3 godz. 50 min.