RadoXRadowity
RadoXRadowity
Film osadzony źródło: youtube.com https://www.youtube.com/watch?v=cLgWZm71iVQ

NOWY MIECZ W FORTNITE! WBIJAM Z WIDZAMI 100 LVL! !komputer #nazywo #fortnite - Na żywo

RadoXRadowity
RadoXRadowity - 128 Wyświetleń
1
128 Wyświetleń
Opublikowano 2018-12-11 01:09:15

WYŚLIJ DOTACJE (POJAWI SIE NA EKRANIE): https://tipanddonation.com/Radowity WSPIERAJ W SKLEPIE W FORTNITE RADOWITY-YOUTUBE ZAKUP ...

Pokaż więcej
0 Komentarze sort Sortuj według

Statystyki kanału RadoXRadowity

Data Subskrybcje Wyświetlenia Wideo
2019-10-31 Thu 151,000 - 7,813,916 - 242 -
2019-11-01 Fri 151,000 - 7,796,155 -17761 242 -
2019-11-02 Sat 151,000 - 7,825,829 +29674 242 -
2019-11-03 Sun 151,000 - 7,833,365 +7536 242 -
2019-11-04 Mon 151,000 - 7,850,345 +16980 242 -
2019-11-05 Tue 151,000 - 7,838,979 -11366 241 -1
2019-11-06 Wed 151,000 - 7,838,335 -644 242 +1
2019-11-07 Thu 151,000 - 7,837,723 -612 242 -
2019-11-08 Fri 151,000 - 7,846,404 +8681 244 +2
2019-11-09 Sat 151,000 - 7,874,492 +28088 245 +1
2019-11-10 Sun 151,000 - 7,879,168 +4676 246 +1
2019-11-11 Mon 151,000 - 7,884,452 +5284 246 -
2019-11-12 Tue 151,000 - 7,886,937 +2485 247 +1
2019-11-13 Wed 151,000 - 7,892,542 +5605 247 -
2019-11-14 Thu 151,000 - 7,901,292 +8750 247 -
Podsumowanie ogółem - +87376 +5
Aktualizacja profilu za 2 godz. 39 min.