JANUSH
JANUSH
Film osadzony źródło: youtube.com https://www.youtube.com/watch?v=Cp93yXfsgD8

NOWY ODCINEK | Q&A | SPRZEDAŻ JANPVP | JANUSH

JANUSH
JANUSH - 183 Wyświetleń
0
183 Wyświetleń
Opublikowano 2018-09-25 01:54:22

CHCECIE WIECEJ JAKIS ODCINKOW TO LIKE ■═════════════════════════════■ JAK CO PYTANIA ITD PISAC W KOM I NIEDŁUGO BEDZIE WIECEJ TEPAM SIE NAGRYWANYCH BO NIE MUSZE TO WSZYSTKO JAKOS OGARNAC MOZE ZROBIE SVIPA NA STAŁE ZOBACZYMY !!! FACEBOOK WAZNE RZECZY !!! https://www.facebook.com/groups/67724... http://fb.com/xjanushx ■═════════════════════════════■ MOJ SERWER : JANPVP.EU MOJ TS: ts.janpvp.eu TXT,MAKRO DO BICIA,MAKRO NA KLOCKI TUTAJ : https://youtu.be/fdsepqjtf6k ■═════════════════════════════■

Pokaż więcej
0 Komentarze sort Sortuj według

Statystyki kanału JANUSH

Data Subskrybcje Wyświetlenia Wideo
2019-07-07 Sun 26,074 - 3,129,219 - 461 -
2019-07-08 Mon 26,285 +211 3,135,172 +5953 461 -
2019-07-09 Tue 26,458 +173 3,141,631 +6459 460 -1
2019-07-10 Wed 26,509 +51 3,144,490 +2859 460 -
2019-07-11 Thu 26,540 +31 3,146,393 +1903 460 -
2019-07-12 Fri 26,578 +38 3,150,021 +3628 460 -
2019-07-13 Sat 26,598 +20 3,153,735 +3714 460 -
2019-07-14 Sun 26,606 +8 3,154,694 +959 460 -
2019-07-15 Mon 26,603 -3 3,156,866 +2172 460 -
2019-07-16 Tue 26,602 -1 3,158,500 +1634 461 +1
2019-07-17 Wed 26,603 +1 3,161,710 +3210 461 -
2019-07-18 Thu 26,607 +4 3,163,298 +1588 461 -
2019-07-19 Fri 26,614 +7 3,165,171 +1873 461 -
2019-07-20 Sat 26,612 -2 3,166,273 +1102 461 -
2019-07-21 Sun 26,613 +1 3,166,952 +679 461 -
Podsumowanie ogółem +539 +37733 -
Aktualizacja profilu za 10 godz. 0 min.