Zuzanna Borucka
Zuzanna Borucka
Film osadzony źródło: youtube.com https://www.youtube.com/watch?v=I1Gz3uPaKNs

Następny film

CZY TRENUJE DO FAME MMA 5?
Zuzanna Borucka
12 Wyświetleń

Zuzanna Borucka
Zuzanna Borucka - 512 Wyświetleń
0
512 Wyświetleń
Opublikowano 2018-04-03 08:51:40

Uwielbiam takie vlogi. Moje życie to: KAWA, TATUAŻE I KOTY. Idealnie ten vlog to pokazuje. Fajnie, że mogę nagrywać go tylko Iphonem, bo czuję, że jest to jeszcze bardziej osobiste. Oglądajcie! ☁ obserwujcie Instagram ☄ http://instagram.com/zuzeklobuzek/ ☁ lajkujcie Fanpage ☄ http://bit.ly/2nz3VDF (tam zawsze nowe zdjęcia i newsy) ☁ koty: https://www.instagram.com/kotyzuzi/ ☁ klikajcie ࿄ dzwoneczek ☁ koszulki: http://banshee.cupsell.pl ☁ blog: http://tutajwszyscyjestesmyszaleni.blogspot.com ☁ Snapchat: PrawdziwaZuzia ☔ kontakt/ zuziowesprawki@gmail.com kombajn222@o2.pl Zuzanna Borucka

Pokaż więcej
0 Komentarze sort Sortuj według

Statystyki kanału Zuzanna Borucka

Data Subskrybcje Wyświetlenia Wideo
2019-07-07 Sun 1,123,974 - 216,466,114 - 294 -
2019-07-08 Mon 1,123,944 -30 216,506,044 +39930 294 -
2019-07-09 Tue 1,123,946 +2 216,531,622 +25578 294 -
2019-07-10 Wed 1,123,895 -51 216,552,951 +21329 294 -
2019-07-11 Thu 1,123,855 -40 216,583,924 +30973 294 -
2019-07-12 Fri 1,123,855 - 216,593,004 +9080 294 -
2019-07-13 Sat 1,123,635 -220 216,728,552 +135548 295 +1
2019-07-14 Sun 1,123,552 -83 216,765,744 +37192 295 -
2019-07-15 Mon 1,123,556 +4 216,780,326 +14582 295 -
2019-07-16 Tue 1,123,533 -23 216,815,387 +35061 295 -
2019-07-17 Wed 1,123,530 -3 216,840,927 +25540 295 -
2019-07-18 Thu 1,123,545 +15 216,854,632 +13705 295 -
2019-07-19 Fri 1,123,495 -50 216,879,723 +25091 296 +1
2019-07-20 Sat 1,123,494 -1 216,961,996 +82273 296 -
2019-07-21 Sun 1,123,699 +205 217,051,743 +89747 296 -
Podsumowanie ogółem -275 +585629 +2
Aktualizacja profilu za 9 godz. 59 min.

Następny film

CZY TRENUJE DO FAME MMA 5?
Zuzanna Borucka
12 Wyświetleń