Zuzanna Borucka
Zuzanna Borucka
Film osadzony źródło: youtube.com https://www.youtube.com/watch?v=OK0P0jZanPw

Następny film

Rzeczy, których nigdy nie użyjesz!
Zuzanna Borucka
360 Wyświetleń

Zuzanna Borucka
Zuzanna Borucka - 407 Wyświetleń
0
407 Wyświetleń
Opublikowano 2018-04-03 08:51:33

✼Koniecznie obserwujcie: https://www.instagram.com/kotkalukrecja/ A tutaj dla szybkich ✼ GRUDZIEŃ: W PONIEDZIAŁKI, ŚRODY, PIĄTKI i NIEDZIELE - nowe odcinki! zawsze o 16:00 Do 18.12 wysyłajcie filmy fanów na: FilmFanowZuzi2016@gmail.com Fundacja: http://fundacjatara.info/ Obserwować! INSTAGRAM: http://instagram.com/zuzeklobuzek/ Lajkować! FANPAGE: https://www.facebook.com/pages/Zuzanna-Borucka/658874747534523?ref=hl Czytać! BLOG: http://tutajwszyscyjestesmyszaleni.blogspot.com KOSZULKI: http://banshee.cupsell.pl Snapchat: PrawdziwaZuzia kontakt/ zuziowesprawki@gmail.com Zuzanna Borucka

Pokaż więcej
0 Komentarze sort Sortuj według

Statystyki kanału Zuzanna Borucka

Data Subskrybcje Wyświetlenia Wideo
2019-06-03 Mon 1,125,993 - 214,730,910 - 288 -
2019-06-04 Tue 1,125,891 -102 214,742,587 +11677 288 -
2019-06-05 Wed 1,125,842 -49 214,755,252 +12665 288 -
2019-06-06 Thu 1,125,762 -80 214,764,147 +8895 288 -
2019-06-07 Fri 1,125,699 -63 214,773,676 +9529 288 -
2019-06-08 Sat 1,125,633 -66 214,783,701 +10025 288 -
2019-06-09 Sun 1,125,578 -55 214,792,070 +8369 288 -
2019-06-10 Mon 1,125,310 -268 214,810,694 +18624 289 +1
2019-06-11 Tue 1,124,837 -473 214,889,560 +78866 289 -
2019-06-12 Wed 1,124,694 -143 214,959,057 +69497 289 -
2019-06-13 Thu 1,124,563 -131 214,998,270 +39213 289 -
2019-06-14 Fri 1,124,449 -114 215,028,041 +29771 289 -
2019-06-15 Sat 1,124,389 -60 215,047,060 +19019 289 -
2019-06-16 Sun 1,124,282 -107 215,068,240 +21180 289 -
2019-06-17 Mon 1,124,229 -53 215,085,637 +17397 289 -
Podsumowanie ogółem -1764 +354727 +1
Aktualizacja profilu za 4 godz. 13 min.

Następny film

Rzeczy, których nigdy nie użyjesz!
Zuzanna Borucka
360 Wyświetleń