To ten Loczek!
To ten Loczek!
Film osadzony źródło: youtube.com https://www.youtube.com/watch?v=b3LKHPiSj2o

*NOWY* TRYB KREATYWNY JUTRO W FORTNITE?! OLBRZYMI PRZECIEK?! | Fortnite - Battle Royale

To ten Loczek!
To ten Loczek! - 90 Wyświetleń
0
90 Wyświetleń
Opublikowano 2018-12-05 02:30:30

⭐ PAMIĘTAJ O ZOSTAWIENIU SUBA I ŁAPKI W GÓRĘ! LECIMY DO 200.000 WIDZÓW! UŻYJ TAGU *PAPRYCJUSZ* ABY WESPRZEĆ MNIE JAKO TWÓRCĘ W FORTNITE! ⭐ SOCIALE : • SNAP : theloczekk • FB : https://goo.gl/72tg3y • INSTA : https://goo.gl/S2CwqH • GRUPA : http://goo.gl/p5HyMs ✉️ ŹRÓDŁO : • https://www.youtube.com/watch?v=QoGThxEP3D8&fbclid=IwAR2wP8OS6gib4SIKjyE-r_CdZ9L8pjNGQoln4ZzQDCPSj5C9MQ82Il9Seek • https://fortnitepolska.pl/tryb-kreatywny-w-fortnite-mozna-stawiac-budynki-przedmioty-i-tworzyc-swoj-swiat ✉️ KONTAKT : • loczek@gethero.pl ❤️Jeżeli spodobał wam się ten odcinek to pamiętajcie o zostawieniu subskrybcji, łapki w górę i komentarza! ❤️

Pokaż więcej
0 Komentarze sort Sortuj według

Statystyki kanału To ten Loczek!

Data Subskrybcje Wyświetlenia Wideo
2019-10-29 Tue 106,000 - 28,586 - 1 -
2019-10-30 Wed 106,000 - 28,593 +7 1 -
2019-10-31 Thu 106,000 - 28,610 +17 1 -
2019-11-01 Fri 106,000 - 28,630 +20 1 -
2019-11-02 Sat 106,000 - 28,657 +27 1 -
2019-11-03 Sun 106,000 - 28,687 +30 1 -
2019-11-04 Mon 106,000 - 28,723 +36 1 -
2019-11-05 Tue 106,000 - 28,741 +18 1 -
2019-11-06 Wed 106,000 - 28,764 +23 1 -
2019-11-07 Thu 106,000 - 28,796 +32 1 -
2019-11-08 Fri 106,000 - 28,823 +27 1 -
2019-11-09 Sat 106,000 - 28,860 +37 1 -
2019-11-10 Sun 106,000 - 28,886 +26 1 -
2019-11-11 Mon 106,000 - 28,907 +21 1 -
2019-11-12 Tue 106,000 - 28,930 +23 1 -
Podsumowanie ogółem - +344 -
Aktualizacja profilu za 9 godz. 37 min.