vojtaz
vojtaz
Film osadzony źródło: youtube.com https://www.youtube.com/watch?v=a3zq6qfFqI4

NUGGETS CHALLENGE *Kto zje więcej?* (/z Karolek, Vojtaz)

vojtaz
vojtaz - 516 Wyświetleń
1
516 Wyświetleń
Opublikowano 2018-04-03 08:41:31

A Ty lubisz Fastfood? *NAPISZ W KOMENTARZU* ★ Nie jesz fastfooda? Kup Koszulke: https://vojtaz.teetres.com 3.219 - Kolejny film z FastFood.. nie podpuszczajcie mnie ;) Facebook ► https://www.facebook.com/xVojtaz Grupa na Facebooku ► https://www.facebook.com/groups/piekn... Instagram ► https://www.instagram.com/xVojtaz Snapchat ► vujtz ____ ► PODOBA SIĘ FILM? LAJKUJ, KOMENTUJ & SUBUJ! ◄ Koniecznie przy subie walnij w dzwonek - BY BYĆ NA BIEŻĄCO! KONTAKT: vojtazx@gmail.com

Pokaż więcej
0 Komentarze sort Sortuj według

Statystyki kanału vojtaz

Data Subskrybcje Wyświetlenia Wideo
2019-09-08 Sun 385,329 - 0 - 259 -
2019-09-09 Mon 385,285 -44 0 - 259 -
2019-09-10 Tue 385,249 -36 0 - 259 -
2019-09-11 Wed 385,235 -14 0 - 259 -
2019-09-12 Thu 385,218 -17 0 - 259 -
2019-09-13 Fri 385,182 -36 0 - 259 -
2019-09-14 Sat 385,159 -23 0 - 259 -
2019-09-15 Sun 385,086 -73 0 - 259 -
2019-09-16 Mon 385,063 -23 0 - 259 -
2019-09-17 Tue 385,036 -27 0 - 259 -
2019-09-18 Wed 385,000 -36 0 - 259 -
2019-09-19 Thu 384,000 -1000 0 - 259 -
2019-09-20 Fri 384,000 - 0 - 259 -
2019-09-21 Sat 384,000 - 0 - 259 -
2019-09-22 Sun 384,000 - 0 - 259 -
Podsumowanie ogółem -1329 - -
Aktualizacja profilu za 4 godz. 37 min.