vojtaz
vojtaz
Film osadzony źródło: youtube.com https://www.youtube.com/watch?v=a3zq6qfFqI4

Następny film


NUGGETS CHALLENGE *Kto zje więcej?* (/z Karolek, Vojtaz)

vojtaz
vojtaz - 530 Wyświetleń
1
530 Wyświetleń
Opublikowano 2018-04-03 08:41:31

A Ty lubisz Fastfood? *NAPISZ W KOMENTARZU* ★ Nie jesz fastfooda? Kup Koszulke: https://vojtaz.teetres.com 3.219 - Kolejny film z FastFood.. nie podpuszczajcie mnie ;) Facebook ► https://www.facebook.com/xVojtaz Grupa na Facebooku ► https://www.faceboo

Pokaż więcej
0 Komentarze sort Sortuj według

Statystyki kanału vojtaz

Data Subskrybcje Wyświetlenia Wideo
2019-11-23 Sat 382,000 - 0 - 0 -
2019-11-24 Sun 382,000 - 0 - 0 -
2019-11-25 Mon 382,000 - 0 - 0 -
2019-11-26 Tue 382,000 - 0 - 0 -
2019-11-27 Wed 382,000 - 0 - 0 -
2019-11-28 Thu 382,000 - 0 - 0 -
2019-11-29 Fri 382,000 - 0 - 0 -
2019-11-30 Sat 382,000 - 0 - 0 -
2019-12-01 Sun 382,000 - 0 - 0 -
2019-12-02 Mon 382,000 - 0 - 0 -
2019-12-03 Tue 382,000 - 0 - 0 -
2019-12-04 Wed 382,000 - 0 - 0 -
2019-12-05 Thu 382,000 - 0 - 0 -
2019-12-06 Fri 382,000 - 0 - 0 -
2019-12-07 Sat 382,000 - 0 - 0 -
Podsumowanie ogółem - - -
Aktualizacja profilu za 5 godz. 17 min.