TVP VOD
TVP VOD
Film osadzony źródło: youtube.com https://www.youtube.com/watch?v=OkhEQWTauhk

„O mnie się nie martw" – Podryw na psa – scena z odc.11/XI

TVP VOD
TVP VOD - 9 Wyświetleń
0
9 Wyświetleń
Opublikowano 2019-12-02 07:34:14

– Wszystkie szczeniaki są fajne! Wszystkie psy są fajne! Jak się ma psa to można od razu do kogoś podejść i zacząć od razu gadać bez tego wszystkiego bułkę przez bibułkę! – Kupił pan psa żeby zacząć z tą panią gadać? Tak po prostu? – A co miałem robić? b

Pokaż więcej
0 Komentarze sort Sortuj według

Statystyki kanału TVP VOD

Data Subskrybcje Wyświetlenia Wideo
2019-12-01 Sun 686,000 - 1,088,555,109 - 9,338 -
2019-12-02 Mon 687,000 +1000 1,089,035,264 +480155 9,339 +1
2019-12-03 Tue 687,000 - 1,089,524,526 +489262 9,343 +4
2019-12-04 Wed 687,000 - 1,090,049,121 +524595 9,355 +12
2019-12-05 Thu 688,000 +1000 1,090,529,725 +480604 9,357 +2
2019-12-06 Fri 688,000 - 1,090,987,476 +457751 9,360 +3
2019-12-07 Sat 689,000 +1000 1,091,739,957 +752481 9,361 +1
2019-12-08 Sun 689,000 - 1,092,269,953 +529996 9,361 -
2019-12-09 Mon 689,000 - 1,092,659,689 +389736 9,370 +9
2019-12-10 Tue 690,000 +1000 1,093,152,778 +493089 9,383 +13
2019-12-11 Wed 690,000 - 1,093,645,099 +492321 9,376 -7
2019-12-12 Thu 690,000 - 1,094,091,283 +446184 9,389 +13
2019-12-13 Fri 691,000 +1000 1,094,811,799 +720516 9,398 +9
2019-12-14 Sat 691,000 - 1,095,350,047 +538248 9,399 +1
2019-12-15 Sun 692,000 +1000 1,095,919,019 +568972 9,399 -
Podsumowanie ogółem +6000 +7363910 +61
Aktualizacja profilu za 6 godz. 54 min.