TheOleskaaa
TheOleskaaa
Film osadzony źródło: youtube.com https://www.youtube.com/watch?v=ZwuefW5Ue0M

Następny film


OCZEKIWANIA VS RZECZYWISTOŚĆ SUKIENKI PLUS SIZE

TheOleskaaa
TheOleskaaa - 391 Wyświetleń
0
391 Wyświetleń
Opublikowano 2018-04-03 10:11:28

KONIECZNIE DAJ KCIUKA W GÓRĘ JEŚLI CI SIĘ PODOBAŁO I SUBSKRYBUJ ABY BYĆ NA BIEŻĄCO:) MÓWIĘ O: $50-5 off Coupon code ROSEGALSALE1 Rosegal:http://www.rosegal.com/?lkid=11457340 Plus Size Belted Knee Length A Line Dress With Pocket:https://goo.gl/4Zxvqa Plus Size Belted Floral Surplice Peplum Blouse:https://goo.gl/USX8q8 Flounce Plus Size Sparkly Sequin Cocktail Dress:https://goo.gl/2YH55m Rosegal Reviews Blog:https://www.rosegalreviews.com/ Mam na sobie: - zegarek Daniel Wellington - kolczyki i pierścionek TOUS Rzęsy: http://bit.ly/2E4djZL Usta: Moov Liquid LipsMatter Coquette Paznokcie: http://bit.ly/SEMILAC-PL wykonanie @PomaloVane http://bit.ly/PomaloVane Disclaimer: Wiem, że jestem GRUBA, bo jak większość ludzkości umiem korzystać z lustra. Wszystkie komentarze na ten temat beda usuwane:) Dołaczcie do mnie na Facebooku: http://www.facebook.com/TheOleskaaa mój instagram http://instagram.com/TheOleskaaa CONTACT ✉ : - MASZ PYTANIE? Pisz na theoleskaaa.yt@gmail.com - WSPÓŁPRACA- kontakt: theoleskaaa@gmail.com NAPISZ DO MNIE: Olga Kulik MEDIAKRAFT POLSKA Nowy Świat 60/8 00-357 Warszawa *Film nie jest sponsorowany. Ubrania dostalam od Rosegal.com. Wszystkie opinie są moje własne.

Pokaż więcej
0 Komentarze sort Sortuj według

Statystyki kanału TheOleskaaa

Data Subskrybcje Wyświetlenia Wideo
2019-10-30 Wed 162,000 - 29,970,937 - 1,072 -
2019-10-31 Thu 162,000 - 29,972,284 +1347 1,072 -
2019-11-01 Fri 162,000 - 29,973,312 +1028 1,072 -
2019-11-02 Sat 162,000 - 29,974,578 +1266 1,072 -
2019-11-03 Sun 162,000 - 29,977,170 +2592 1,073 +1
2019-11-04 Mon 162,000 - 29,984,824 +7654 1,073 -
2019-11-05 Tue 162,000 - 29,987,022 +2198 1,073 -
2019-11-06 Wed 162,000 - 29,988,586 +1564 1,073 -
2019-11-07 Thu 162,000 - 29,989,975 +1389 1,073 -
2019-11-08 Fri 162,000 - 29,991,318 +1343 1,073 -
2019-11-09 Sat 162,000 - 30,004,320 +13002 1,074 +1
2019-11-10 Sun 162,000 - 30,009,364 +5044 1,074 -
2019-11-11 Mon 162,000 - 30,013,322 +3958 1,074 -
2019-11-12 Tue 162,000 - 30,016,459 +3137 1,074 -
2019-11-13 Wed 162,000 - 30,019,599 +3140 1,074 -
Podsumowanie ogółem - +48662 +2
Aktualizacja profilu za 9 godz. 59 min.

Następny film