Film osadzony źródło: youtube.com https://www.youtube.com/watch?v=vm6iRhmL5-g

ODKRYWAM SEZON 7! SKINY BRONI, SAMOLOTY, NOWE MIEJSCA!! - Na żywo

PawełekOFFICIAL
PawełekOFFICIAL - 107 Wyświetleń
0
107 Wyświetleń
Opublikowano 2018-12-06 12:21:12

DONATE https://tipanddonation.com/cebula ✮INSTAGRAM https://goo.gl/9BTvMN ✮GRUPA FB https://goo.gl/7qf5Ro ✮DISCORD https://goo.gl/mQPnyF ...

Pokaż więcej
0 Komentarze sort Sortuj według

Statystyki kanału PawełekOFFICIAL

Data Subskrybcje Wyświetlenia Wideo
2019-11-01 Fri 112,000 - 43,468 - 14 -
2019-11-02 Sat 112,000 - 44,311 +843 16 +2
2019-11-03 Sun 112,000 - 44,909 +598 17 +1
2019-11-04 Mon 112,000 - 44,188 -721 17 -
2019-11-05 Tue 112,000 - 44,728 +540 16 -1
2019-11-06 Wed 112,000 - 44,516 -212 14 -2
2019-11-07 Thu 112,000 - 44,711 +195 1 -13
2019-11-08 Fri 112,000 - 44,861 +150 16 +15
2019-11-09 Sat 112,000 - 15,949 -28912 5 -11
2019-11-10 Sun 111,000 -1000 16,889 +940 6 +1
2019-11-11 Mon 111,000 - 18,735 +1846 5 -1
2019-11-12 Tue 111,000 - 17,559 -1176 5 -
2019-11-13 Wed 111,000 - 18,185 +626 4 -1
2019-11-14 Thu 111,000 - 17,483 -702 6 +2
2019-11-15 Fri 111,000 - 17,535 +52 5 -1
Podsumowanie ogółem -1000 -25933 -9
Aktualizacja profilu za 1 godz. 25 min.