Film osadzony źródło: youtube.com https://www.youtube.com/watch?v=CZVOBg8Jss8

Następny film


Odliczanie do Bożego Narodzenia | Dzień 5 | Cartoon Network

Cartoon Network Polska
Cartoon Network Polska - 59 Wyświetleń
0
59 Wyświetleń
Opublikowano 2018-12-05 01:12:18

Obejrzyj film i okryj swój prezent na dziś! Subskrybuj kanał Cartoon Network Polska w serwisie YouTube: https://www.youtube.com/user/CartoonNetworkPoland Odwiedź polską stronę Cartoon Network: http://www.cartoonnetwork.pl Dołącz do nas na Facebooku: http://www.facebook.com/CartoonNetworkPL Witaj na oficjalnym kanale Cartoon Network Polska w serwisie YouTube. Tutaj obejrzysz zabawne filmiki, klipy z piosenkami i interaktywne gameplay’e z bohaterami takich seriali jak: Niesamowity świat Gumballa, Pora na przygodę, Ben 10 Omniverse, Młodzi Tytani: Akcja, Mixele, Zwyczajny serial, Batman, Lego Ninjago, Wujcio Dobra Rada, Steven Universe, Clarence i wielu innych. Przygotuj się na gigantyczną porcję śmiechu i dołącz do nas, subskrybując kanał.

Pokaż więcej
0 Komentarze sort Sortuj według

Statystyki kanału Cartoon Network Polska

Data Subskrybcje Wyświetlenia Wideo
2019-10-31 Thu 429,000 - 269,579,127 - 1,743 -
2019-11-01 Fri 430,000 +1000 269,545,018 -34109 1,746 +3
2019-11-02 Sat 430,000 - 268,262,311 -1282707 1,740 -6
2019-11-03 Sun 430,000 - 268,936,585 +674274 1,746 +6
2019-11-04 Mon 431,000 +1000 269,197,889 +261304 1,746 -
2019-11-05 Tue 431,000 - 269,484,623 +286734 1,751 +5
2019-11-06 Wed 431,000 - 269,756,498 +271875 1,754 +3
2019-11-07 Thu 431,000 - 270,047,425 +290927 1,756 +2
2019-11-08 Fri 431,000 - 270,383,492 +336067 1,757 +1
2019-11-09 Sat 432,000 +1000 270,774,253 +390761 1,758 +1
2019-11-10 Sun 432,000 - 271,451,838 +677585 1,762 +4
2019-11-11 Mon 432,000 - 271,807,647 +355809 1,763 +1
2019-11-12 Tue 432,000 - 272,064,735 +257088 1,765 +2
2019-11-13 Wed 432,000 - 272,349,087 +284352 1,767 +2
2019-11-14 Thu 432,000 - 272,609,948 +260861 1,767 -
Podsumowanie ogółem +3000 +3030821 +24
Aktualizacja profilu za 4 godz. 45 min.

Następny film