Film osadzony źródło: youtube.com https://www.youtube.com/watch?v=Ie8x7ThmIkw

Odwiedzam PRAWDZIWEGO Świętego Mikołaja w Laponii! - Smakuj Życie #8 | Agnieszka Grzelak Vlog

Agnieszka Grzelak Vlog
Agnieszka Grzelak Vlog - 433 Wyświetleń
1
433 Wyświetleń
Opublikowano 2018-04-03 08:58:16

Dzisiaj zapraszam Was w podróż do najbardziej Świątecznego miejsca na świecie, czyli wioski Świętego Mikołaja w Laponii! Będę wykonywać Wasze zadania, które wyznaczyliście mi na FB i YT! Będą renifery, elfy, prezenty, śnieg i oczywiście - Święty Mikołaj!

Pokaż więcej
0 Komentarze sort Sortuj według

Statystyki kanału Agnieszka Grzelak Vlog

Data Subskrybcje Wyświetlenia Wideo
2019-11-30 Sat 1,400,000 - 317,957,504 - 416 -
2019-12-01 Sun 1,400,000 - 318,021,738 +64234 416 -
2019-12-02 Mon 1,400,000 - 318,082,489 +60751 416 -
2019-12-03 Tue 1,400,000 - 318,141,225 +58736 416 -
2019-12-04 Wed 1,400,000 - 318,251,062 +109837 417 +1
2019-12-05 Thu 1,400,000 - 318,385,479 +134417 417 -
2019-12-06 Fri 1,400,000 - 318,496,220 +110741 417 -
2019-12-07 Sat 1,400,000 - 318,605,934 +109714 417 -
2019-12-08 Sun 1,400,000 - 318,821,498 +215564 417 -
2019-12-09 Mon 1,400,000 - 318,880,115 +58617 417 -
2019-12-10 Tue 1,400,000 - 318,962,922 +82807 417 -
2019-12-11 Wed 1,400,000 - 319,032,530 +69608 418 +1
2019-12-12 Thu 1,400,000 - 319,144,373 +111843 418 -
2019-12-13 Fri 1,400,000 - 319,213,641 +69268 418 -
2019-12-14 Sat 1,400,000 - 319,313,135 +99494 418 -
Podsumowanie ogółem - +1355631 +2
Aktualizacja profilu za 0 godz. 29 min.