Piotr Tester
Piotr Tester
Film osadzony źródło: youtube.com https://www.youtube.com/watch?v=WTp_mX8_yNM

Olej 5W30 LL04 Test Zimna -30°C BMW, Liqui Moly, Motul, Total, Fuchs, Valvoline

Piotr Tester
Piotr Tester - 371 Wyświetleń
0
371 Wyświetleń
Opublikowano 2018-10-03 06:51:24

Subskrybuj: https://www.youtube.com/c/PiotrTester?sub_confirmation=1 Kontakt: uszlachetniacze@gmail.com Test zimna olejów silnikowych 5W30 LL-04 C3 Pobrano 10 identycznych próbek i zmrożono je do temperatury -30°C. 1. #Total Quartz Ineo MC3 5W30 2. #Eurol Fluence DXS 5W30 3. #BMW TwinPower Turbo LongLife-04 5W30 4. #Valvoline MaxLife C3 5W30 5. #Xado Nova Drive 5W30 6. #Millers Oils EE Longlife C3 5W30 7. #Motul 8100 X-Clean C3 5W30 8. #Bizol Allround 5W30 9. #Liqui Moly 4600 top tec 5W30 10. #Fuchs Titan GT1 Pro Flex XTL 5W30 Co pokazuje test? Olej który zwycięży (kulka pierwsza opadnie na dno) będzie najlepiej chronił nasz silnik podczas zimnych startów. Najpłynniejsza konsystencja w ujemnych temperaturach zapewni szybsze smarowanie silnika (optymalne ciśnienie oleju). Zestawienie olejów silnikowych tabela: https://docs.google.com/spreadsheets/d/1fbb9qtL-yWlzDPLzvxzpF01gRRtH8fKxeVtXt6HPpgg/edit?usp=sharing Jeśli chcesz mi pomóc w zakupie kolejnych olejów, dodatków do oleju: paypal.me/PiotrTester

Pokaż więcej
0 Komentarze sort Sortuj według

Statystyki kanału Piotr Tester

Data Subskrybcje Wyświetlenia Wideo
2019-09-08 Sun 43,706 - 26,645,073 - 1,866 -
2019-09-09 Mon 43,725 +19 26,663,305 +18232 1,867 +1
2019-09-10 Tue 43,750 +25 26,679,288 +15983 1,868 +1
2019-09-11 Wed 43,783 +33 26,696,710 +17422 1,868 -
2019-09-12 Thu 43,813 +30 26,712,628 +15918 1,869 +1
2019-09-13 Fri 43,838 +25 26,728,918 +16290 1,870 +1
2019-09-14 Sat 43,860 +22 26,744,971 +16053 1,871 +1
2019-09-15 Sun 43,891 +31 26,769,787 +24816 1,873 +2
2019-09-16 Mon 43,913 +22 26,786,346 +16559 1,873 -
2019-09-17 Tue 43,935 +22 26,802,408 +16062 1,874 +1
2019-09-18 Wed 43,900 -35 26,821,010 +18602 1,875 +1
2019-09-19 Thu 43,900 - 26,838,358 +17348 1,876 +1
2019-09-20 Fri 44,000 +100 26,857,077 +18719 1,877 +1
2019-09-21 Sat 44,000 - 26,881,323 +24246 1,879 +2
2019-09-22 Sun 44,000 - 26,891,131 +9808 1,879 -
Podsumowanie ogółem +294 +246058 +13
Aktualizacja profilu za 6 godz. 11 min.