ThePinkRook
ThePinkRook
Film osadzony źródło: youtube.com https://www.youtube.com/watch?v=Mr78YET3ERM

OMG! BRWI NA MYDLE? Hit czy ściema? The Pink Rook

ThePinkRook
ThePinkRook - 31 Wyświetleń
0
31 Wyświetleń
Opublikowano 2019-03-14 06:56:34

Układanie brwi NA MYDLE - czy to ma prawo zadziałać?! Sprawdzamy! :) Kontakt i współpraca: info@thepinkrook.com *Nazwy wszystkiego poniżej ↘️ MÓJ PATRONITE: patronite.pl/ThePinkRook Instagram: https://www.instagram.com/thepinkrook/ Tomek: https://www.instagram.com/mr.bojangles__ Mops Ragnar: https://www.instagram.com/ragnar.thepug/ Facebook: https://www.facebook.com/thepinkrookfp/ GLOSSIER kod zniżkowy: -10% przy zakupach przez kliknięcie tego linka: https://re.glossier.com/50f028c4 (ja dostaję £10 do wykorzystania na ich stronie). FAQ: ❤ Muzyka w INTRO CC 3.0 : Night Owl by Broke For Free http://goo.gl/ezH90v ❤ Niektóre z moich linków, to linki afiliacyjne. Jeżeli coś przez nie kupujecie, mogę dostac małą prowizję od zakupu. ❤Pokazywane produkty to produkty zakupione przeze mnie i produkty, które dostałam jako PR samples. ❤ FILM NIE JEST SPONSOROWANY, moje opinie są zawsze w 100% szczere. Dziękuję za oglądanie i posyłam buziaki, Kinga :)

Pokaż więcej
0 Komentarze sort Sortuj według

Statystyki kanału ThePinkRook

Data Subskrybcje Wyświetlenia Wideo
2019-05-06 Mon 37,636 - 11,623,541 - 840 -
2019-05-07 Tue 37,644 +8 11,629,122 +5581 840 -
2019-05-08 Wed 37,656 +12 11,634,017 +4895 840 -
2019-05-09 Thu 37,669 +13 11,638,533 +4516 840 -
2019-05-10 Fri 37,683 +14 11,642,700 +4167 840 -
2019-05-11 Sat 37,691 +8 11,646,859 +4159 840 -
2019-05-12 Sun 37,699 +8 11,651,106 +4247 840 -
2019-05-13 Mon 37,714 +15 11,655,059 +3953 840 -
2019-05-14 Tue 37,712 -2 11,662,573 +7514 842 +2
2019-05-15 Wed 37,719 +7 11,673,789 +11216 842 -
2019-05-16 Thu 37,728 +9 11,679,135 +5346 842 -
2019-05-17 Fri 37,742 +14 11,683,948 +4813 842 -
2019-05-18 Sat 37,746 +4 11,687,679 +3731 842 -
2019-05-19 Sun 37,757 +11 11,691,835 +4156 842 -
2019-05-20 Mon 37,760 +3 11,695,092 +3257 842 -
Podsumowanie ogółem +124 +71551 +2
Aktualizacja profilu za 10 godz. 0 min.