Film osadzony źródło: youtube.com https://www.youtube.com/watch?v=xYWhb3ZDh_g

Następny film

Floral Bugs - [03/14] - Ey Yo | prod. D-Low
Brain Dead Familia
8 Wyświetleń

Opał - [07/07] - Złoty Karavan | prod. Robert Tar

Brain Dead Familia
Brain Dead Familia - 231 Wyświetleń
1
231 Wyświetleń
Opublikowano 2018-12-07 01:00:29

Zamów album MOTYL w sklepie VULGARUS.pl: http://vulgarus.pl/ -- MOTYL Po dobrze przyjętym albumie "POYEB", OPAŁ uderza z nowym materiałem solowym. Na albumie MOTYL, który jest podzielony na dwie części (MOTYL/ĆMA) znajdziemy czternaście premierowych tracków w których gościnnie usłyszycie takie osoby jak: Duchu, ŁajzolJWP, Kabezecik, Adam Bytof. Za produkcje muzyczne odpowiadają High Tower, Secret Rank, HVZX, Barry Douglas, Robert Tar, Newlight$, D3W, Ashaneen. Album MOTYL, to płyta przesiąknięta emocjami, które wręcz wylewają się na bity. W połączeniu z techniką i bezkompromisowymi wersami OPAŁ zabiera nas w świat swoich przemyśleń. -- OPAŁ: https://www.facebook.com/Opalhh/ https://www.instagram.com/opalclown/ BRAIN DEAD FAMILIA: https://www.facebook.com/braindeadfamilia/ https://www.instagram.com/bdf_oficjalnie/ VULGARUS.PL http://vulgarus.pl/ https://www.facebook.com/VULG4RU5/ https://www.instagram.com/vulgaruspl/ MIX/MASTER - TWARDY DLA MAXFLOSTUDIO https://www.facebook.com/maxflostudio/

Pokaż więcej
0 Komentarze sort Sortuj według

Statystyki kanału Brain Dead Familia

Data Subskrybcje Wyświetlenia Wideo
2019-11-08 Fri 413,000 - 212,648,659 - 394 -
2019-11-09 Sat 413,000 - 212,880,764 +232105 394 -
2019-11-10 Sun 413,000 - 213,090,005 +209241 394 -
2019-11-11 Mon 414,000 +1000 213,265,508 +175503 394 -
2019-11-12 Tue 414,000 - 213,542,337 +276829 394 -
2019-11-13 Wed 414,000 - 213,713,040 +170703 394 -
2019-11-14 Thu 414,000 - 213,874,455 +161415 394 -
2019-11-15 Fri 414,000 - 214,121,614 +247159 408 +14
2019-11-16 Sat 414,000 - 214,422,637 +301023 408 -
2019-11-17 Sun 414,000 - 214,688,932 +266295 408 -
2019-11-18 Mon 415,000 +1000 214,984,367 +295435 408 -
2019-11-19 Tue 415,000 - 215,168,901 +184534 408 -
2019-11-20 Wed 415,000 - 215,369,728 +200827 408 -
2019-11-21 Thu 415,000 - 215,559,413 +189685 408 -
2019-11-22 Fri 415,000 - 215,699,023 +139610 408 -
Podsumowanie ogółem +2000 +3050364 +14
Aktualizacja profilu za 4 godz. 15 min.

Następny film

Floral Bugs - [03/14] - Ey Yo | prod. D-Low
Brain Dead Familia
8 Wyświetleń