Vertez
Vertez
Film osadzony źródło: youtube.com https://www.youtube.com/watch?v=iphdB9dH8RY

OPENING CS:GO #19 - WIDZOWIE TO FAJNE SKRZYNIE ROBIĄ!

Vertez
Vertez - 685 Wyświetleń
0
685 Wyświetleń
Opublikowano 2018-04-03 08:45:33

► DARMOWA SKRZYNKA z kodem "VTZ" - https://csgo-skins.com/ CHCESZ WIĘCEJ OPENINGÓW? SUBUJ I OGLĄDAJ PIERWSZY: http://bit.ly/vertezarmy ❤️ BĘDZIE TEŻ SUPER JEŚLI ZOSTAWISZ ŁAPKĘ W GÓRĘ! ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ WBIJAJ NA INSTAGRAM! http://instagram.com/vertezalke FACEBOOK: http://facebook.com/mrvertez SNAPCHAT: mrvertez ✏️ TWITTER: http://twitter.com/MrVertez KOSZULKI: https://vertez.teetres.com/ GRUPA NA FEJSIE: http://bit.ly/KoksyVertezaPro GRUPA NA STEAM: http://steamcommunity.com/groups/Vertez KANAŁ MINECRAFT: http://bit.ly/minecraftvertez ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ Lista moich sponsorów ♥: - Mateusz Bieszkiewicz - Marta Michalska - Bartek 8787 - domix6m Games - Norbert Jawień - Wiktor Gronostajski - Gianna93 - iammattofficial - Kto chcę to wie - qetuo2 - julian domanski - wszystko o leniwcach - Asnns Jzbsnsjjs - Kwiatek Warrior - Michał Daszkiewicz - ıllıllı TUPACZEK ıllıllı - Herman Lisicki - mandziozio 1 - konrad !!!!!!!!!!!! - Hubert Skorupa - Richardere - Patryk Gamers - TriggerSKY Music - Rapidi X - Msaters 2 - Maciux32 - Kapitan TWEELIX - Eterix - Michal Kedziora - Nellika 01 - Fajtka - Dominik Elo - Navi - Bartrk Ndkfjd - thenatiipl - kacper zygmunt - MateuszPL ► Chcesz być tutaj? Zasponsoruj mój kanał ❤️ ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ ► BIZNES MAIL: Vertez@gethero.pl ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ ► Tytuł odcinka: OPENING CS:GO #19 - WIDZOWIE TO FAJNE SKRZYNIE ROBIĄ!

Pokaż więcej
0 Komentarze sort Sortuj według

Statystyki kanału Vertez

Data Subskrybcje Wyświetlenia Wideo
2019-09-30 Mon 1,170,000 - 365,312,810 - 3,007 -
2019-10-01 Tue 1,170,000 - 365,339,043 +26233 3,008 +1
2019-10-02 Wed 1,170,000 - 365,368,632 +29589 3,009 +1
2019-10-03 Thu 1,170,000 - 365,397,995 +29363 3,009 -
2019-10-04 Fri 1,170,000 - 365,438,858 +40863 3,010 +1
2019-10-05 Sat 1,170,000 - 365,474,348 +35490 3,011 +1
2019-10-06 Sun 1,170,000 - 365,523,167 +48819 3,012 +1
2019-10-07 Mon 1,170,000 - 365,553,874 +30707 3,013 +1
2019-10-08 Tue 1,170,000 - 365,582,514 +28640 3,013 -
2019-10-09 Wed 1,170,000 - 365,610,325 +27811 3,014 +1
2019-10-10 Thu 1,170,000 - 365,648,121 +37796 3,015 +1
2019-10-11 Fri 1,170,000 - 365,698,835 +50714 3,015 -
2019-10-12 Sat 1,170,000 - 365,733,339 +34504 3,015 -
2019-10-13 Sun 1,170,000 - 365,764,776 +31437 3,015 -
2019-10-14 Mon 1,170,000 - 365,823,643 +58867 3,016 +1
Podsumowanie ogółem - +510833 +9
Aktualizacja profilu za 1 godz. 5 min.