VCR
VCR
Film osadzony źródło: youtube.com https://www.youtube.com/watch?v=Z0FPJGH9cWo

OPENING ZA PRAWIE 1000ZŁ! MAKSUJEMY KONTO WIDZA! BRAWL STARS POLSKA

VCR
VCR - 37 Wyświetleń
0
37 Wyświetleń
Opublikowano 2019-03-24 11:03:39

OPENING ZA PRAWIE 1000ZŁ! MAKSUJEMY KONTO WIDZA! BRAWL STARS POLSKA _________________________________________________________________ JEŚLI PODOBAŁ CI SIĘ ODCINEK TO ZOSTAW ŁAPKE W GÓRE! I ZASUBSKRYBUJ BY BYĆ NA BIEŻĄCO! _________________________________________________________________ JEŚLI MASZ OCHOTĘ TO WYŚLIJ DONATE, POZDRO : https://tipanddonation.com/adrian-targosz _________________________________________________________________ CHCESZ WYSŁAĆ MI PACZKE LUB FANART?! TUTAJ MASZ ADRES! TYLKO PAMIĘTAJ ŻEBY NIE WYSYŁAĆ Z POTWIERDZENIEM ODBIORU! Ewelina Wiśniowska Skr. Poczt. 3 32-200 Sucha Beskidzka _________________________________________________________________ () TUTAJ TURNIEJE: https://www.youtube.com/c/BRAWLSTARSPOLSKA () KANAŁ EWELINY: https://www.youtube.com/channel/UCCeEKk7zX4tidK6oEtf7Ivw () MÓJ INSTAGRAM: https://www.instagram.com/vcurviony_yt/?hl=pl () MÓJ KANAŁ: https://www.youtube.com/c/Vcurviony () MÓJ FANPAGE: https://web.facebook.com/Vcurviony/ () MÓJ EMAIL: vcurvionycoc@gmail.com () LIFE OF A LEGEND IN CLASH OF CLANS: https://www.youtube.com/watch?v=r85GPN-mJBU () MINIATURKI: https://www.youtube.com/user/MinecraftSonnePL () OVERLAY LOGO: https://www.facebook.com/DigitalTeamOfficial/ () WSTAWKA "VCR PREZENTUJE": https://soundcloud.com/tomovip () MINIATURKI LUKAS: https://www.twitch.tv/tomylo10- #brawlstars #vcr #NajlepszyKanałZBrawlStars

Pokaż więcej
0 Komentarze sort Sortuj według

Statystyki kanału VCR

Data Subskrybcje Wyświetlenia Wideo
2019-10-30 Wed 493,000 - 106,392,064 - 1,292 -
2019-10-31 Thu 494,000 +1000 106,552,076 +160012 1,296 +4
2019-11-01 Fri 495,000 +1000 106,602,999 +50923 1,297 +1
2019-11-02 Sat 495,000 - 106,694,302 +91303 1,298 +1
2019-11-03 Sun 495,000 - 106,885,526 +191224 1,301 +3
2019-11-04 Mon 495,000 - 106,994,075 +108549 1,302 +1
2019-11-05 Tue 495,000 - 107,075,718 +81643 1,302 -
2019-11-06 Wed 495,000 - 107,136,597 +60879 1,304 +2
2019-11-07 Thu 495,000 - 107,199,768 +63171 1,304 -
2019-11-08 Fri 496,000 +1000 107,323,299 +123531 1,304 -
2019-11-09 Sat 496,000 - 107,486,861 +163562 1,306 +2
2019-11-10 Sun 496,000 - 107,568,056 +81195 1,308 +2
2019-11-11 Mon 496,000 - 107,678,767 +110711 1,309 +1
2019-11-12 Tue 496,000 - 107,750,483 +71716 1,310 +1
2019-11-13 Wed 496,000 - 107,803,026 +52543 1,310 -
Podsumowanie ogółem +3000 +1410962 +18
Aktualizacja profilu za 1 godz. 2 min.