Film osadzony źródło: youtube.com https://www.youtube.com/watch?v=PHejWVa6gf4

Następny film

gamescom 2019: relacja od Ali [World of Tanks Polska]
World of Tanks Polska
10 Wyświetleń

Operacje świąteczne 2019 [World of Tanks Polska]

World of Tanks Polska
World of Tanks Polska - 97 Wyświetleń
0
97 Wyświetleń
Opublikowano 2018-12-06 02:06:31

Za rogiem czai się już świąteczna wrzawa, w związku z czym w World of Tanks wkrótce rozpoczną się Świąteczne Operacje. Wypełniajcie specjalne misje świąteczne, zdobywajcie małe skrzynki, w któtrych znajdują się ozdoby! Zbierajcie świąteczne kolekcje i zdobywajcie bonusy. Udekorujcie swój garaż i podbijcie Świąteczną atmosferę! ►Załóż konto i zacznij grać - https://bit.ly/2BE2mkc ►Odwiedź Sklep Premium - https://bit.ly/2nsyRbm ►Zajrzyj na naszą stronę internetową - https://bit.ly/2o1P0V9 ►Facebook World of Tanks Polski - https://www.facebook.com/WorldofTanks... ►Wargaming PL (Europe) - https://twitter.com/wargaming_netPL

Pokaż więcej
0 Komentarze sort Sortuj według

Statystyki kanału World of Tanks Polska

Data Subskrybcje Wyświetlenia Wideo
2019-10-31 Thu 121,000 - 26,605,855 - 547 -
2019-11-01 Fri 121,000 - 26,648,921 +43066 548 +1
2019-11-02 Sat 122,000 +1000 26,681,575 +32654 548 -
2019-11-03 Sun 122,000 - 26,706,003 +24428 548 -
2019-11-04 Mon 122,000 - 26,723,624 +17621 548 -
2019-11-05 Tue 122,000 - 26,740,116 +16492 548 -
2019-11-06 Wed 122,000 - 26,771,082 +30966 549 +1
2019-11-07 Thu 122,000 - 26,811,562 +40480 550 +1
2019-11-08 Fri 122,000 - 26,833,598 +22036 550 -
2019-11-09 Sat 122,000 - 26,864,024 +30426 551 +1
2019-11-10 Sun 122,000 - 26,884,137 +20113 551 -
2019-11-11 Mon 122,000 - 26,903,824 +19687 551 -
2019-11-12 Tue 122,000 - 26,934,503 +30679 552 +1
2019-11-13 Wed 122,000 - 26,952,801 +18298 552 -
2019-11-14 Thu 122,000 - 26,962,017 +9216 552 -
Podsumowanie ogółem +1000 +356162 +5
Aktualizacja profilu za 2 godz. 11 min.

Następny film

gamescom 2019: relacja od Ali [World of Tanks Polska]
World of Tanks Polska
10 Wyświetleń