Tula
Tula
Film osadzony źródło: youtube.com https://www.youtube.com/watch?v=zDnAACBkLJQ

Overcooked 2 - Surf 'n' Turf z Yanginoku #9 - Nowe DLC

Tula
Tula - 220 Wyświetleń
0
220 Wyświetleń
Opublikowano 2018-11-09 02:28:03

Kanał Tomasza: https://www.youtube.com/channel/UC5S5w0v3HdcXDcp94Hax1CQ Grupa: https://www.facebook.com/groups/1378339668885693/ Sklep: http://tula.selino.pl/ FanPage: https://www.facebook.com/TheTulaGames... Zapraszam do oglądania i komentowania:) Jeśli się podobało,zostawcie łapkę w górę,będzie mi miło :) #overcooked2

Pokaż więcej
0 Komentarze sort Sortuj według

Statystyki kanału Tula

Data Subskrybcje Wyświetlenia Wideo
2019-05-06 Mon 100,733 - 26,118,305 - 2,104 -
2019-05-07 Tue 100,720 -13 26,121,664 +3359 2,105 +1
2019-05-08 Wed 100,695 -25 26,124,890 +3226 2,106 +1
2019-05-09 Thu 100,688 -7 26,127,649 +2759 2,107 +1
2019-05-10 Fri 100,675 -13 26,130,544 +2895 2,109 +2
2019-05-11 Sat 100,673 -2 26,133,970 +3426 2,110 +1
2019-05-12 Sun 100,673 - 26,137,549 +3579 2,110 -
2019-05-13 Mon 100,676 +3 26,150,023 +12474 2,112 +2
2019-05-14 Tue 100,666 -10 26,153,712 +3689 2,112 -
2019-05-15 Wed 100,595 -71 26,157,062 +3350 2,113 +1
2019-05-16 Thu 100,572 -23 26,160,860 +3798 2,114 +1
2019-05-17 Fri 100,553 -19 26,165,717 +4857 2,116 +2
2019-05-18 Sat 100,546 -7 26,171,649 +5932 2,116 -
2019-05-19 Sun 100,524 -22 26,177,387 +5738 2,117 +1
2019-05-20 Mon 100,511 -13 26,181,995 +4608 2,117 -
Podsumowanie ogółem -222 +63690 +13
Aktualizacja profilu za 6 godz. 52 min.