Sylwia Przybysz
Sylwia Przybysz
Film osadzony źródło: youtube.com https://www.youtube.com/watch?v=T00DVZUrrrI

Następny film

Sylwia Przybysz - Happy End (Oficjalny Teledysk)
Sylwia Przybysz
520 Wyświetleń

PACZKI NIESPODZIANKI Z RADOMIA! | M&G Sylwia Przybysz i Jasiek JDabrowsky

Sylwia Przybysz
Sylwia Przybysz - 278 Wyświetleń
1
278 Wyświetleń
Opublikowano 2018-11-02 06:09:59

Sylwia Przybysz i JDabrowsky (Jasiek) odpakowują dwie wielkie paczki z M&G z RADOMIA! ► Kanał Jasia: http://goo.gl/9InLO Trasa "Czas na Show": https://www.ebilet.pl/muzyka/pop/sylwia-przybysz/ Zobacz nasze poprzednie UNBOXING: https://youtu.be/iQxPJjOdXGs https://youtu.be/iMslUuf0ZJc Montaż: Filip Grunt Social Media: ► Instagram: sylwiaprzybysz ► Snapchat: syska98 ► Musical.ly: syska98 ► Facebook: https://www.facebook.com/PrzybyszSylwia/

Pokaż więcej
0 Komentarze sort Sortuj według

Statystyki kanału Sylwia Przybysz

Data Subskrybcje Wyświetlenia Wideo
2019-09-02 Mon 390,402 - 33,093,552 - 27 -
2019-09-03 Tue 390,404 +2 33,111,192 +17640 27 -
2019-09-04 Wed 390,308 -96 33,124,651 +13459 27 -
2019-09-05 Thu 390,308 - 33,141,197 +16546 27 -
2019-09-06 Fri 390,227 -81 33,167,385 +26188 27 -
2019-09-07 Sat 390,198 -29 33,225,290 +57905 27 -
2019-09-08 Sun 390,185 -13 33,265,678 +40388 27 -
2019-09-09 Mon 390,171 -14 33,289,624 +23946 27 -
2019-09-10 Tue 389,897 -274 33,310,698 +21074 27 -
2019-09-11 Wed 389,897 - 33,333,823 +23125 27 -
2019-09-12 Thu 389,814 -83 33,367,707 +33884 27 -
2019-09-13 Fri 389,776 -38 33,387,797 +20090 27 -
2019-09-14 Sat 389,774 -2 33,407,620 +19823 27 -
2019-09-15 Sun 389,777 +3 33,438,455 +30835 27 -
2019-09-16 Mon 389,777 - 33,445,397 +6942 27 -
Podsumowanie ogółem -625 +351845 -
Aktualizacja profilu za 9 godz. 59 min.

Następny film

Sylwia Przybysz - Happy End (Oficjalny Teledysk)
Sylwia Przybysz
520 Wyświetleń