mmanewspl
mmanewspl
Film osadzony źródło: youtube.com https://www.youtube.com/watch?v=0fkBbidn1OA

Paweł Brandys po wygranej z Symoczko: "Wszystko albo nic!"

mmanewspl
mmanewspl - 203 Wyświetleń
0
203 Wyświetleń
Opublikowano 2018-11-04 08:37:40

Szczęśliwy uczestnik walki wieczoru Rundy 8 - Paweł Brandys, który chwilę po wygranej z Mateuszem Symoczko, podsumował jednogłośne zwycięstwo w Białogardzie.

Pokaż więcej
0 Komentarze sort Sortuj według

Statystyki kanału mmanewspl

Data Subskrybcje Wyświetlenia Wideo
2019-09-03 Tue 60,972 - 67,065,719 - 4,290 -
2019-09-04 Wed 61,042 +70 67,114,760 +49041 4,294 +4
2019-09-05 Thu 61,068 +26 67,142,023 +27263 4,294 -
2019-09-06 Fri 61,107 +39 67,173,624 +31601 4,299 +5
2019-09-07 Sat 61,137 +30 67,189,413 +15789 4,301 +2
2019-09-08 Sun 61,158 +21 67,208,615 +19202 4,306 +5
2019-09-09 Mon 61,199 +41 67,236,270 +27655 4,316 +10
2019-09-10 Tue 61,269 +70 67,287,954 +51684 4,321 +5
2019-09-11 Wed 61,315 +46 67,317,208 +29254 4,324 +3
2019-09-12 Thu 61,348 +33 67,350,096 +32888 4,328 +4
2019-09-13 Fri 61,377 +29 67,375,426 +25330 4,328 -
2019-09-14 Sat 61,392 +15 67,399,993 +24567 4,336 +8
2019-09-15 Sun 61,416 +24 67,424,133 +24140 4,337 +1
2019-09-16 Mon 61,491 +75 67,495,214 +71081 4,340 +3
2019-09-17 Tue 61,511 +20 67,517,224 +22010 4,340 -
Podsumowanie ogółem +539 +451505 +50
Aktualizacja profilu za 1 godz. 21 min.