Dobrerowery.pl
Dobrerowery.pl
Film osadzony źródło: youtube.com https://www.youtube.com/watch?v=-4aY4fxuk1s

Pedały MTB w szosie? Look X-Track Race po ponad 1000 km na szosie i gravelu

Dobrerowery.pl
Dobrerowery.pl - 9 Wyświetleń
0
9 Wyświetleń
Opublikowano 2019-09-27 05:30:31

Witajcie na kanale YouTube Dobrerowery.pl. Wiele osób kupując rower szosowy zastanawia się, czy koniecznie musi zacząć jeździć na szosowych pedałach zatrzaskowych. Ja od kilku lat we wszystkich swoich rowerach szosowych, gravel i CX używam modeli SPD MTB Shimano. Czas na zmianę - jakiś czas temu postanowiłem przetestować model LOOK X-Track Race. Jak się sprawdził? Po więcej rowerowych filmów zapraszam na swój drugi kanał Bikeshow.cc: https://www.youtube.com/bikeshowcc Dołącz do grup fanów kanału na Facebooku : https://www.facebook.com/groups/1606940372774784/ Po jeszcze więcej rowerowych emocji zapraszam Was na swój Instagram: www.instagram.com/jjpiatkiewitz Jeśli podobają Wam się moje filmy i chcecie wziąć udział w realizacji moich kolejnych projektów, zapraszam do wsparcia na Patronite - https://patronite.pl/jjpiatkiewicz Zachęcam wszystkich do subskrybcji i udostępniania kanału. Dajmy się zauważyć na YouTube i po prostu - rozwijajmy się dalej! Instagram https://www.instagram.com/dobrerowery Wszystkie moje treningi dostępne są wraz z mapami na https://www.strava.com/athletes/4094495 Dobrerowery.pl najlepszy sklep rowerowy, dla Ciebie

Pokaż więcej
0 Komentarze sort Sortuj według

Statystyki kanału Dobrerowery.pl

Data Subskrybcje Wyświetlenia Wideo
2019-11-06 Wed 40,700 - 13,509,302 - 771 -
2019-11-07 Thu 40,700 - 13,522,193 +12891 772 +1
2019-11-08 Fri 40,700 - 13,533,814 +11621 772 -
2019-11-09 Sat 40,800 +100 13,542,194 +8380 772 -
2019-11-10 Sun 40,800 - 13,550,217 +8023 772 -
2019-11-11 Mon 40,800 - 13,558,776 +8559 772 -
2019-11-12 Tue 40,800 - 13,574,630 +15854 773 +1
2019-11-13 Wed 40,800 - 13,582,159 +7529 773 -
2019-11-14 Thu 40,800 - 13,591,080 +8921 774 +1
2019-11-15 Fri 40,900 +100 13,602,630 +11550 774 -
2019-11-16 Sat 40,900 - 13,610,168 +7538 774 -
2019-11-17 Sun 40,900 - 13,617,416 +7248 775 +1
2019-11-18 Mon 40,900 - 13,633,744 +16328 776 +1
2019-11-19 Tue 40,900 - 13,643,317 +9573 778 +2
2019-11-20 Wed 40,900 - 13,650,205 +6888 778 -
Podsumowanie ogółem +200 +140903 +7
Aktualizacja profilu za 0 godz. 31 min.