Pejaslumsattack
Pejaslumsattack
Film osadzony źródło: youtube.com https://www.youtube.com/watch?v=EUDW3HA0x2c

Następny film

Peja/Slums Attack, London, Brixton Jamm (07/06/19)
Pejaslumsattack
14 Wyświetleń

Pejaslumsattack
Pejaslumsattack - 97 Wyświetleń
1
97 Wyświetleń
Opublikowano 2018-12-06 04:25:54

Pokaż więcej
0 Komentarze sort Sortuj według

Statystyki kanału Pejaslumsattack

Data Subskrybcje Wyświetlenia Wideo
2019-10-29 Tue 454,000 - 356,077,937 - 1,074 -
2019-10-30 Wed 454,000 - 356,193,806 +115869 1,076 +2
2019-10-31 Thu 454,000 - 357,303,332 +1109526 1,076 -
2019-11-01 Fri 454,000 - 357,444,420 +141088 1,076 -
2019-11-02 Sat 454,000 - 357,577,262 +132842 1,076 -
2019-11-03 Sun 455,000 +1000 357,717,939 +140677 1,076 -
2019-11-04 Mon 455,000 - 357,895,883 +177944 1,076 -
2019-11-05 Tue 455,000 - 358,002,991 +107108 1,076 -
2019-11-06 Wed 455,000 - 358,111,215 +108224 1,077 +1
2019-11-07 Thu 455,000 - 358,223,669 +112454 1,077 -
2019-11-08 Fri 455,000 - 358,358,239 +134570 1,077 -
2019-11-09 Sat 455,000 - 358,503,622 +145383 1,077 -
2019-11-10 Sun 455,000 - 358,733,390 +229768 1,077 -
2019-11-11 Mon 456,000 +1000 358,836,610 +103220 1,078 +1
2019-11-12 Tue 456,000 - 358,917,010 +80400 1,078 -
Podsumowanie ogółem +2000 +2839073 +4
Aktualizacja profilu za 0 godz. 3 min.