InsiQ SHOTY
InsiQ SHOTY
Film osadzony źródło: youtube.com https://www.youtube.com/watch?v=ZEmmpd4n9Io

PEZET OSTRO WKUR***NY, POBIŁ TEXASA ZA OBLANIE GO PIWEM! (SHOTY)

InsiQ SHOTY
InsiQ SHOTY - 59 Wyświetleń
0
59 Wyświetleń
Opublikowano 2018-12-06 10:24:08

Wbijaj na stronę z kodem "INSIQ" 2zł na start! ✌ https://key-drop.pl/ ✌ Zostaw lajka jeśli ci się podobało i chcesz więcej Subskrybuj kanał, aby być na bieżąco z nowymi materiałami Zaznacz dzwonek, by moje filmy do Ciebie docierały ;) Kontakt, współpraca: ▼ ✉ insiq201@gmail.com FANPAGE: ▼ https://www.facebook.com/insiqshoty/ Donate- SMS/PRZELEW/PayPal/PSC: ▼ ✔ https://tipanddonation.com/insiqshoty ✔ ♛ Chcesz aby twój nick wyświetlił się na moich shotach? Wyślij donate! ▶ ICH SHOTUJE ♦ MEDUSA : https://www.youtube.com/channel/UCP4Xo2CiV9hilARkz8rxIjg ♦ MERGHANI : https://www.youtube.com/user/xMerghani ♦ BOXDEL : https://www.youtube.com/user/boxdel ♦ RAFONIX : https://www.youtube.com/channel/UCZUgEDI-7-nbDFtPxbb1xHQ ♦ MAGICAL : https://www.youtube.com/channel/UCaQcVugAI7ynAXe2hCcM2pw ♦ MAHONEK : https://www.youtube.com/channel/UCBoPjQvR6gcYIDi231yGSdw ♦ ISAMU : https://www.youtube.com/user/IsAmUxPompa ●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●● Regulacje prawne: Umieszczam ten film na prawie cytatu uregulowanym w art. 29 ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych. ●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●

Pokaż więcej
0 Komentarze sort Sortuj według

Statystyki kanału InsiQ SHOTY

Data Subskrybcje Wyświetlenia Wideo
2019-11-04 Mon 188,000 - 34,355,068 - 528 -
2019-11-05 Tue 188,000 - 34,365,970 +10902 528 -
2019-11-06 Wed 188,000 - 34,375,861 +9891 528 -
2019-11-07 Thu 188,000 - 34,385,736 +9875 528 -
2019-11-08 Fri 188,000 - 34,396,860 +11124 528 -
2019-11-09 Sat 188,000 - 34,409,521 +12661 528 -
2019-11-10 Sun 188,000 - 34,432,245 +22724 528 -
2019-11-11 Mon 188,000 - 34,447,458 +15213 529 +1
2019-11-12 Tue 188,000 - 34,460,799 +13341 529 -
2019-11-13 Wed 188,000 - 34,471,599 +10800 529 -
2019-11-14 Thu 188,000 - 34,483,599 +12000 529 -
2019-11-15 Fri 188,000 - 34,500,333 +16734 529 -
2019-11-16 Sat 188,000 - 34,513,040 +12707 529 -
2019-11-17 Sun 188,000 - 34,526,667 +13627 529 -
2019-11-18 Mon 188,000 - 34,538,216 +11549 529 -
Podsumowanie ogółem - +183148 +1
Aktualizacja profilu za 4 godz. 52 min.