Film osadzony źródło: youtube.com https://www.youtube.com/watch?v=mIx-sRB911U

Pierwsze zdjęcia planety zachwyciły naukowców! [Misja Pluton: nowe odkrycia]

National Geographic
National Geographic - 8 Wyświetleń
0
8 Wyświetleń
Opublikowano 2019-08-13 09:45:34

SUBSKRYBUJ: https://www.youtube.com/c/ngcpl?sub_confirmation=1 14 lipca 2015 roku sonda New Horizons zakończyła trwającą niemal dekadę podróż przez zewnętrzną części Układu Słonecznego, do Plutona. W 2015 roku National Geographic przygotował program, który przybliżał kulisy ambitnego projektu zbadania tajemniczej planety karłowatej z bliska. Ale wiele pytań pozostawało bez odpowiedzi. Teraz wzbogaciliśmy nasz dokument o najnowsze odkrycia naukowców zaangażowanych w projekt, wysokiej jakości zdjęcia Plutona i relację z innego przelotu w jego sąsiedztwie. Daty emisji i powtórek znajdziesz na stronie https://www.natgeotv.com/pl Jeśli preferujesz oglądanie odcinków online, wejdź na stronę ncplusgo.pl lub player.pl. Dołącz do nas na Facebooku: https://www.facebook.com/ngcpl Oglądaj Instagram Nat Geo Wild: https://www.instagram.com/natgeowildpolska/

Pokaż więcej
0 Komentarze sort Sortuj według

Statystyki kanału National Geographic

Data Subskrybcje Wyświetlenia Wideo
2019-11-06 Wed 181,000 - 74,707,898 - 1,865 -
2019-11-07 Thu 181,000 - 74,955,376 +247478 1,867 +2
2019-11-08 Fri 181,000 - 75,235,165 +279789 1,868 +1
2019-11-09 Sat 182,000 +1000 75,721,220 +486055 1,870 +2
2019-11-10 Sun 183,000 +1000 76,096,892 +375672 1,872 +2
2019-11-11 Mon 184,000 +1000 76,449,593 +352701 1,875 +3
2019-11-12 Tue 185,000 +1000 76,797,991 +348398 1,878 +3
2019-11-13 Wed 186,000 +1000 77,165,953 +367962 1,879 +1
2019-11-14 Thu 187,000 +1000 77,520,534 +354581 1,881 +2
2019-11-15 Fri 188,000 +1000 78,041,460 +520926 1,882 +1
2019-11-16 Sat 189,000 +1000 78,411,382 +369922 1,886 +4
2019-11-17 Sun 190,000 +1000 78,847,965 +436583 1,888 +2
2019-11-18 Mon 191,000 +1000 79,178,334 +330369 1,890 +2
2019-11-19 Tue 192,000 +1000 79,467,898 +289564 1,891 +1
2019-11-20 Wed 192,000 - 79,681,097 +213199 1,891 -
Podsumowanie ogółem +11000 +4973199 +26
Aktualizacja profilu za 6 godz. 25 min.