Szparagi
Szparagi
Film osadzony źródło: youtube.com https://www.youtube.com/watch?v=tURxPVr20OY

Pijany facet vs trzeźwy ( gościnnie Jeleniejaja ) - [ Szparagi ]

Szparagi
Szparagi - 329 Wyświetleń
0
329 Wyświetleń
Opublikowano 2018-04-03 08:53:05

Jeleniejaja: https://www.youtube.com/channel/UC6JhjPSDPPfPcvu5UjXj1RA Subskrybuj: http://bit.ly/1o6KFsP FACEBOOK: https://www.facebook.com/szparagii?ref=hl Realizacja : Sławek Nadolski i Miłosz Domoń Montaż : Daniel Wałachowski (daniel@bangphoto.pl), Natalia Szymaniec INSTAGRAM: http://instagram.com/szparagi#

Pokaż więcej
0 Komentarze sort Sortuj według

Statystyki kanału Szparagi

Data Subskrybcje Wyświetlenia Wideo
2019-07-07 Sun 1,077,132 - 227,348,431 - 159 -
2019-07-08 Mon 1,077,176 +44 227,391,685 +43254 159 -
2019-07-09 Tue 1,077,245 +69 227,445,931 +54246 159 -
2019-07-10 Wed 1,077,370 +125 227,501,628 +55697 159 -
2019-07-11 Thu 1,077,593 +223 227,559,589 +57961 159 -
2019-07-12 Fri 1,077,718 +125 227,607,937 +48348 159 -
2019-07-13 Sat 1,077,586 -132 227,742,635 +134698 160 +1
2019-07-14 Sun 1,077,580 -6 227,785,938 +43303 160 -
2019-07-15 Mon 1,077,881 +301 227,937,582 +151644 160 -
2019-07-16 Tue 1,078,108 +227 228,026,480 +88898 160 -
2019-07-17 Wed 1,078,358 +250 228,145,538 +119058 160 -
2019-07-18 Thu 1,078,559 +201 228,243,711 +98173 160 -
2019-07-19 Fri 1,078,733 +174 228,366,929 +123218 160 -
2019-07-20 Sat 1,078,774 +41 228,420,877 +53948 160 -
2019-07-21 Sun 1,078,867 +93 228,492,706 +71829 160 -
Podsumowanie ogółem +1735 +1144275 +1
Aktualizacja profilu za 8 godz. 49 min.