Szparagi
Szparagi
Film osadzony źródło: youtube.com https://www.youtube.com/watch?v=tURxPVr20OY

Pijany facet vs trzeźwy ( gościnnie Jeleniejaja ) - [ Szparagi ]

Szparagi
Szparagi - 377 Wyświetleń
0
377 Wyświetleń
Opublikowano 2018-04-03 08:53:05

Jeleniejaja: https://www.youtube.com/channel/UC6JhjPSDPPfPcvu5UjXj1RA Subskrybuj: http://bit.ly/1o6KFsP FACEBOOK: https://www.facebook.com/szparagii?ref=hl Realizacja : Sławek Nadolski i Miłosz Domoń Montaż : Daniel Wałachowski (daniel@bangphoto.pl), Natalia Szymaniec INSTAGRAM: http://instagram.com/szparagi#

Pokaż więcej
0 Komentarze sort Sortuj według

Statystyki kanału Szparagi

Data Subskrybcje Wyświetlenia Wideo
2019-10-02 Wed 1,070,000 - 232,055,263 - 163 -
2019-10-03 Thu 1,070,000 - 232,093,167 +37904 163 -
2019-10-04 Fri 1,070,000 - 232,150,449 +57282 163 -
2019-10-05 Sat 1,070,000 - 232,194,815 +44366 163 -
2019-10-06 Sun 1,070,000 - 232,233,656 +38841 163 -
2019-10-07 Mon 1,070,000 - 232,263,093 +29437 163 -
2019-10-08 Tue 1,070,000 - 232,294,142 +31049 163 -
2019-10-09 Wed 1,070,000 - 232,320,118 +25976 163 -
2019-10-10 Thu 1,070,000 - 232,344,981 +24863 163 -
2019-10-11 Fri 1,070,000 - 232,368,991 +24010 163 -
2019-10-12 Sat 1,070,000 - 232,662,389 +293398 164 +1
2019-10-13 Sun 1,070,000 - 232,833,644 +171255 164 -
2019-10-14 Mon 1,070,000 - 232,982,880 +149236 164 -
2019-10-15 Tue 1,070,000 - 233,085,701 +102821 164 -
2019-10-16 Wed 1,080,000 +10000 233,190,190 +104489 164 -
Podsumowanie ogółem +10000 +1134927 +1
Aktualizacja profilu za 8 godz. 32 min.