Vanila Records
Vanila Records
Film osadzony źródło: youtube.com https://www.youtube.com/watch?v=FU8aP3oe3dM

Następny film


PLAYBOYS - Gdy Ciebie widzę (Oficjalny teledysk)

Vanila Records
Vanila Records - 87 Wyświetleń
0
87 Wyświetleń
Opublikowano 2019-05-15 01:08:44

Oficjalny teledysk grupy Playboys do utworu 'Gdy Ciebie widzę'! KONCERTY: 508 750 659 »FB Playboys - https://goo.gl/7lN1Oj »FB Vanila Records - https://goo.gl/mGJMIE »Subskrybuj Vanila Records - https://goo.gl/cexwUu Management: Impresariat www.impresariat.pl biuro@impresariat.pl Koncerty, media: Krzysztof Bogucki +48 508 750 659 Wydawca: Vanila Records www.vanilarecords.pl PLAYBOYS - GDY CIEBIE WIDZĘ (C) +(P) 2019 Vanila Records #Playboys #GdyCiebiewidzę #discopolo2019 ✖ZABRONIONE KOPIOWANIE NA INNE KANAŁY✖ Bądź na bieżąco! Subskrybuj kanał Vanila Records: http://bit.ly/VanilaRecords

Pokaż więcej
0 Komentarze sort Sortuj według

Statystyki kanału Vanila Records

Data Subskrybcje Wyświetlenia Wideo
2019-05-08 Wed 483,013 - 708,401,215 - 583 -
2019-05-09 Thu 483,221 +208 708,648,501 +247286 584 +1
2019-05-10 Fri 483,429 +208 708,909,705 +261204 584 -
2019-05-11 Sat 483,735 +306 709,264,984 +355279 584 -
2019-05-12 Sun 484,218 +483 709,733,516 +468532 584 -
2019-05-13 Mon 484,429 +211 710,029,008 +295492 584 -
2019-05-14 Tue 484,717 +288 710,313,928 +284920 585 +1
2019-05-15 Wed 485,039 +322 710,591,052 +277124 585 -
2019-05-16 Thu 485,415 +376 710,875,238 +284186 585 -
2019-05-17 Fri 485,999 +584 711,323,505 +448267 585 -
2019-05-18 Sat 486,473 +474 711,825,869 +502364 585 -
2019-05-19 Sun 487,017 +544 712,428,575 +602706 585 -
2019-05-20 Mon 487,319 +302 712,824,405 +395830 585 -
2019-05-21 Tue 487,572 +253 713,132,817 +308412 585 -
2019-05-22 Wed 487,692 +120 713,334,973 +202156 585 -
Podsumowanie ogółem +4679 +4933758 +2
Aktualizacja profilu za 5 godz. 42 min.

Następny film