ESKA
ESKA
Film osadzony źródło: youtube.com https://www.youtube.com/watch?v=zMXZfGFE5W0

Następny film

Podwójna gorąca dwudziestka #39
ESKA
212 Wyświetleń

Podwójna Gorąca 20 Radia ESKA - notowanie 102! #2xGoraca20 - lista hitów ESKI 18.08.2019

ESKA
ESKA - 6 Wyświetleń
0
6 Wyświetleń
Opublikowano 2019-08-21 05:40:41

Podwójna Gorąca 20 Radia ESKA - notowanie 102! #2xGoraca20 - lista hitów ESKI 18.08.2019 Shawn Mendes, Camila Cabello - "Señorita" - po raz kolejny na szczycie Miejsce drugie - Lucky Luke - "Cooler Than Me" Miejsce trzecie - Tiesto, Jonas Blue, Rita Ora - "Ritual" Jedna z nowości to Dominic Fike - "3 Nights" #2xGoraca20 #radioeska #ESKA #hitynaczasie #hity2019 #hityeska #muzykaeska #radioeskalista #naczasie #radio #ESKA2019 Sprawdź też: http://www.eska.pl/ https://www.facebook.com/radioeska/

Pokaż więcej
0 Komentarze sort Sortuj według

Statystyki kanału ESKA

Data Subskrybcje Wyświetlenia Wideo
2019-09-02 Mon 146,349 - 69,991,281 - 3,496 -
2019-09-03 Tue 146,364 +15 70,020,822 +29541 3,498 +2
2019-09-04 Wed 146,375 +11 70,038,610 +17788 3,498 -
2019-09-05 Thu 146,399 +24 70,058,585 +19975 3,499 +1
2019-09-06 Fri 146,477 +78 70,086,073 +27488 3,499 -
2019-09-07 Sat 146,613 +136 70,140,085 +54012 3,499 -
2019-09-08 Sun 146,669 +56 70,164,334 +24249 3,499 -
2019-09-09 Mon 146,739 +70 70,206,422 +42088 3,507 +8
2019-09-10 Tue 146,754 +15 70,229,696 +23274 3,511 +4
2019-09-11 Wed 146,802 +48 70,260,728 +31032 3,513 +2
2019-09-12 Thu 146,949 +147 70,316,909 +56181 3,513 -
2019-09-13 Fri 147,170 +221 70,396,141 +79232 3,513 -
2019-09-14 Sat 147,734 +564 70,566,744 +170603 3,513 -
2019-09-15 Sun 148,440 +706 70,970,126 +403382 3,513 -
2019-09-16 Mon 148,958 +518 71,167,655 +197529 3,517 +4
Podsumowanie ogółem +2609 +1176374 +21
Aktualizacja profilu za 2 godz. 1 min.

Następny film

Podwójna gorąca dwudziestka #39
ESKA
212 Wyświetleń