Adrianna Skon
Adrianna Skon
Film osadzony źródło: youtube.com https://www.youtube.com/watch?v=NkDLDhWp3tk

Następny film

BACK TO SCHOOL ❤️ #3 TEST PRZYBORÓW Z ALI
Adrianna Skon
257 Wyświetleń

Pojechałam do USA, aby... POGRAĆ W THE SIMS 4!

Adrianna Skon
Adrianna Skon - 10 Wyświetleń
0
10 Wyświetleń
Opublikowano 2019-11-16 04:44:42

Wbijemy 5 000 łapek w górę?! :D ♥ Subskrybuj kanał! Aby widzieć kolejne filmy :D i kliknij dzwoneczek! ♥ MÓJ SKLEP ♥: https://bit.ly/2MudzZ7 KOD NA -15% do sklepu: JA15 KANAŁ Z GRAMI: https://www.youtube.com/channel/UCZvrCg1K5dXrcQppJqKUVsw ♥ SNAPCH

Pokaż więcej
0 Komentarze sort Sortuj według

Statystyki kanału Adrianna Skon

Data Subskrybcje Wyświetlenia Wideo
2019-11-30 Sat 854,000 - 117,121,388 - 409 -
2019-12-01 Sun 854,000 - 117,341,712 +220324 410 +1
2019-12-02 Mon 854,000 - 117,418,812 +77100 410 -
2019-12-03 Tue 854,000 - 117,477,452 +58640 411 +1
2019-12-04 Wed 854,000 - 117,580,713 +103261 411 -
2019-12-05 Thu 854,000 - 117,655,423 +74710 411 -
2019-12-06 Fri 854,000 - 117,725,667 +70244 411 -
2019-12-07 Sat 854,000 - 117,880,260 +154593 412 +1
2019-12-08 Sun 854,000 - 118,030,508 +150248 412 -
2019-12-09 Mon 855,000 +1000 118,130,258 +99750 413 +1
2019-12-10 Tue 855,000 - 118,249,766 +119508 413 -
2019-12-11 Wed 855,000 - 118,345,176 +95410 413 -
2019-12-12 Thu 855,000 - 118,438,926 +93750 413 -
2019-12-13 Fri 855,000 - 118,588,164 +149238 414 +1
2019-12-14 Sat 855,000 - 118,639,769 +51605 415 +1
Podsumowanie ogółem +1000 +1518381 +6
Aktualizacja profilu za 5 godz. 5 min.

Następny film

BACK TO SCHOOL ❤️ #3 TEST PRZYBORÓW Z ALI
Adrianna Skon
257 Wyświetleń