Film osadzony źródło: youtube.com https://www.youtube.com/watch?v=Jv15kMdQiSw

Następny film

Zakupy z second handu | loveandgreatshoes
loveandgreatshoes
5 Wyświetleń

Pomysły na prezenty świąteczne 2018 I loveandgreatshoes

loveandgreatshoes
loveandgreatshoes - 125 Wyświetleń
0
125 Wyświetleń
Opublikowano 2018-12-08 12:18:24

Prezentownik : 1. Biżuteria marki Primark. Mango, Stradivarus https://bit.ly/2L2tz18 https://bit.ly/2AYYGGk 2. Biżuteria marki MissQuote https://bit.ly/2tDHG3C 3. Pomadki Maxfactor Lipfinity https://bit.ly/2EbcXDE 4. Zestaw kosmetyczny : - szczotka do szczotkowania https://bit.ly/2HW5ibp - olejek do ciała - roler do masażu 5. Ampułki Babor https://bit.ly/2KQaDTa 6. Świeczki TkMaxx 7. Nawilżacz powietrza https://bit.ly/2SxsLUD 8. Kalendarze : - https://bit.ly/2zDRpeS - https://bit.ly/2zFKh1H 9. Książki - Mały Książę - Mała księga mądrości Kubusia - Rozmyślnik Jacek Walkiewicz - A ja żem jej powiedziała Katarzyna Nosowska - Nie ma złej pogody na spacer - Subtelnie mówię f**k 10. Piżamy i szlafroki - https://bit.ly/2Q7Ur5w - https://bit.ly/2KQWEwv - https://bit.ly/2Su4cb3 11. Albumy na zdjęcia 12. Etui na zegarki https://bit.ly/2FWouZb 13. Wizytownik https://bit.ly/2Ec26t4 14. Torba na laptopa https://bit.ly/2KOBJKe 15. Słuchawki JBL https://bit.ly/2E0xpGD 15. Pokrowiec na garnitur https://bit.ly/2zGYyLI Mamy na sobie: Justyna sweter - Zara Kasia sweter - Primark kolczyki - Stradivarius bransoletka - Primark zegarek - Casio Poprzednie nasze filmy:) 1. https://bit.ly/2DZfEXX 2. https://bit.ly/2BPPAgJ 3. https://bit.ly/2Sppc2w Miłego oglądania:)

Pokaż więcej
0 Komentarze sort Sortuj według

Statystyki kanału loveandgreatshoes

Data Subskrybcje Wyświetlenia Wideo
2019-11-01 Fri 153,000 - 42,929,035 - 531 -
2019-11-02 Sat 153,000 - 42,952,982 +23947 531 -
2019-11-03 Sun 153,000 - 42,968,885 +15903 531 -
2019-11-04 Mon 153,000 - 43,011,167 +42282 532 +1
2019-11-05 Tue 153,000 - 43,045,824 +34657 532 -
2019-11-06 Wed 153,000 - 43,068,155 +22331 532 -
2019-11-07 Thu 153,000 - 43,120,572 +52417 533 +1
2019-11-08 Fri 153,000 - 43,142,574 +22002 533 -
2019-11-09 Sat 153,000 - 43,157,140 +14566 533 -
2019-11-10 Sun 153,000 - 43,174,095 +16955 534 +1
2019-11-11 Mon 153,000 - 43,214,172 +40077 534 -
2019-11-12 Tue 154,000 +1000 43,249,304 +35132 534 -
2019-11-13 Wed 154,000 - 43,265,449 +16145 535 +1
2019-11-14 Thu 154,000 - 43,311,891 +46442 535 -
2019-11-15 Fri 154,000 - 43,330,388 +18497 535 -
Podsumowanie ogółem +1000 +401353 +4
Aktualizacja profilu za 4 godz. 39 min.

Następny film

Zakupy z second handu | loveandgreatshoes
loveandgreatshoes
5 Wyświetleń