Ponki
Ponki
Film osadzony źródło: youtube.com https://www.youtube.com/watch?v=G5QReQ8q88Q

Następny film


PONKI w pełnym blasku - vlog Łódź

Ponki
Ponki - 577 Wyświetleń
0
577 Wyświetleń
Opublikowano 2018-04-03 08:45:08

Dzięki wszystkim za świetną zabawę na Festiwalu Światła:) Koniecznie zajrzyjcie na stronę Expo2022: http://expo2022.uml.lodz.pl/ My trzymamy kciuki za Łódź! Odwiedź nasz sklep: http://ponki.mediakraft.tv/ Instagram: http://instagram.com/ponkersi Faceboo

Pokaż więcej
0 Komentarze sort Sortuj według

Statystyki kanału Ponki

Data Subskrybcje Wyświetlenia Wideo
2019-11-29 Fri 1,450,000 - 491,569,087 - 348 -
2019-11-30 Sat 1,450,000 - 491,671,598 +102511 348 -
2019-12-01 Sun 1,450,000 - 491,766,222 +94624 348 -
2019-12-02 Mon 1,450,000 - 491,852,975 +86753 348 -
2019-12-03 Tue 1,450,000 - 491,938,265 +85290 348 -
2019-12-04 Wed 1,450,000 - 492,083,153 +144888 348 -
2019-12-05 Thu 1,450,000 - 492,166,876 +83723 348 -
2019-12-06 Fri 1,450,000 - 492,263,258 +96382 348 -
2019-12-07 Sat 1,450,000 - 492,367,592 +104334 348 -
2019-12-08 Sun 1,450,000 - 492,470,262 +102670 348 -
2019-12-09 Mon 1,450,000 - 492,565,110 +94848 348 -
2019-12-10 Tue 1,450,000 - 492,662,432 +97322 348 -
2019-12-11 Wed 1,450,000 - 492,810,291 +147859 348 -
2019-12-12 Thu 1,450,000 - 492,905,574 +95283 348 -
2019-12-13 Fri 1,450,000 - 492,983,746 +78172 348 -
Podsumowanie ogółem - +1414659 -
Aktualizacja profilu za 5 godz. 15 min.