WIŚNIA
WIŚNIA
Film osadzony źródło: youtube.com https://www.youtube.com/watch?v=t682liiuugQ

Następny film

Wojna...
WIŚNIA
275 Wyświetleń

PORCJA CIEKAWOSTEK #98 - Co sprzedaje się najczęściej?

WIŚNIA
WIŚNIA - 519 Wyświetleń
0
519 Wyświetleń
Opublikowano 2018-04-03 08:58:28

# PATRONITE http://bit.ly/PATRONITE # JAKZOSTACPATRONEM http://bit.ly/PoradnikPatronite PESTKI WIŚNI: http://bit.ly/PESTKIWISNI Facebook - http://bit.ly/TONIEWisnia ------------------------------------------------------------- BIZNES / SPONSORING / WSPÓŁPRACA: KontaktWisnia@gmail.com BUSINESS / SPONSORING / COOPERATION: KontaktWisnia@gmail.com ------------------------------------------------------------- =================MUZYKA================ Artist: Kilza Song: Use You ------------------------------- Credit: -------------------------------------------------------- Song: Fytch feat. Naika - Just Like Gold (Mario Ayuda Remix) [Concordia Recordings] https://youtu.be/nBU41AXKfDg kangur https://www.youtube.com/watch?v=bfbCoH0x1q4 kangur walka https://www.youtube.com/watch?v=FIRT7lf8byw niskie ceny https://www.youtube.com/watch?v=L3P-QOYZ5l4

Pokaż więcej
0 Komentarze sort Sortuj według

Statystyki kanału WIŚNIA

Data Subskrybcje Wyświetlenia Wideo
2019-11-22 Fri 831,000 - 173,020 - 3 -
2019-11-23 Sat 831,000 - 173,176 +156 3 -
2019-11-24 Sun 831,000 - 173,427 +251 3 -
2019-11-25 Mon 830,000 -1000 173,649 +222 3 -
2019-11-26 Tue 830,000 - 173,871 +222 3 -
2019-11-27 Wed 830,000 - 174,040 +169 3 -
2019-11-28 Thu 830,000 - 174,199 +159 3 -
2019-11-29 Fri 830,000 - 174,339 +140 3 -
2019-11-30 Sat 830,000 - 174,493 +154 3 -
2019-12-01 Sun 830,000 - 174,818 +325 3 -
2019-12-02 Mon 830,000 - 174,982 +164 3 -
2019-12-03 Tue 830,000 - 175,128 +146 3 -
2019-12-04 Wed 830,000 - 175,271 +143 3 -
2019-12-05 Thu 829,000 -1000 175,411 +140 3 -
2019-12-06 Fri 829,000 - 175,495 +84 3 -
Podsumowanie ogółem -2000 +2475 -
Aktualizacja profilu za 8 godz. 3 min.

Następny film

Wojna...
WIŚNIA
275 Wyświetleń