Sheo
Sheo
Film osadzony źródło: youtube.com https://www.youtube.com/watch?v=wPXEn5zrEFk

POWSTAJE O NAS SERIAL? / Alex Mandostyle & Sheo

Sheo
Sheo - 427 Wyświetleń
0
427 Wyświetleń
Opublikowano 2018-04-03 09:11:28

✿ TUTAJ KONKURS VLOGIT: http://vlogit.cartoonnetwork.pl/ ☁ WPADNIJ NA INSTA: http://instagram.com/sheopl ✿ OBCZAJ FANPAGE: http://facebook.com/sheopl ✈ KUP KOSZULKĘ: http://sheo.teetres.com/ ✘ Czy powstaje o nas serial? Jak się bawimy w Rzymie i jakie są nasze ulubione kreskówki? Na te i inne pytania odpowiedź znajdziecie w nowym vlogu Alex Mandostyle i Sheo! ❦ TU MÓJ SNAPCHAT: realsheo ∐ ZADAJ PYTANIE: http://ask.fm/realsheo

Pokaż więcej
0 Komentarze sort Sortuj według

Statystyki kanału Sheo

Data Subskrybcje Wyświetlenia Wideo
2019-11-21 Thu 843,000 - 130,861,043 - 952 -
2019-11-22 Fri 844,000 +1000 130,959,320 +98277 953 +1
2019-11-23 Sat 844,000 - 131,115,570 +156250 953 -
2019-11-24 Sun 844,000 - 131,214,335 +98765 953 -
2019-11-25 Mon 844,000 - 131,318,008 +103673 954 +1
2019-11-26 Tue 845,000 +1000 131,399,456 +81448 954 -
2019-11-27 Wed 845,000 - 131,459,349 +59893 955 +1
2019-11-28 Thu 845,000 - 131,544,340 +84991 955 -
2019-11-29 Fri 845,000 - 131,605,085 +60745 955 -
2019-11-30 Sat 845,000 - 131,669,121 +64036 955 -
2019-12-01 Sun 845,000 - 131,798,479 +129358 956 +1
2019-12-02 Mon 845,000 - 131,830,022 +31543 956 -
2019-12-03 Tue 845,000 - 131,854,735 +24713 956 -
2019-12-04 Wed 845,000 - 131,879,751 +25016 956 -
2019-12-05 Thu 845,000 - 131,902,520 +22769 956 -
Podsumowanie ogółem +2000 +1041477 +4
Aktualizacja profilu za 5 godz. 35 min.