Ajgor Ignacy
Ajgor Ignacy
Film osadzony źródło: youtube.com https://www.youtube.com/watch?v=cIbbAkHVp2s

Następny film

Cała prawda o AIDS
Ajgor Ignacy
178 Wyświetleń

Ajgor Ignacy
Ajgor Ignacy - 339 Wyświetleń
0
339 Wyświetleń
Opublikowano 2018-04-03 08:53:54

GOŚCINNIE WYSTĄPIŁ WIKTOR MROZIK SUBSKRYBUJ KANAŁ WIKTORA https://www.youtube.com/channel/UCPYUsadnln514BL25osxC-A SUBSKRYBUJ! goo.gl/AtFgJa ⬇ ⬇ ⬇ KLIKNIJ TUTAJ PO WIĘCEJ⬇ ⬇ ⬇ WPADNIJ NA INNE MOJE STRONY FANPAGE: goo.gl/gKeqWE INSTAGRAM: goo.gl/WxAvXX SNAP: https://goo.gl/cXpi5g GRUPA FACEBOOK: https://goo.gl/MYirmX KONTAKT : -WSPÓŁPRACA: wspolpraca@ajgorignacy.pl

Pokaż więcej
0 Komentarze sort Sortuj według

Statystyki kanału Ajgor Ignacy

Data Subskrybcje Wyświetlenia Wideo
2019-05-09 Thu 998,550 - 124,469,108 - 161 -
2019-05-10 Fri 998,543 -7 124,481,683 +12575 161 -
2019-05-11 Sat 998,524 -19 124,492,479 +10796 161 -
2019-05-12 Sun 998,510 -14 124,502,086 +9607 161 -
2019-05-13 Mon 998,478 -32 124,510,677 +8591 161 -
2019-05-14 Tue 998,519 +41 124,519,342 +8665 161 -
2019-05-15 Wed 998,507 -12 124,530,252 +10910 161 -
2019-05-16 Thu 998,500 -7 124,539,875 +9623 161 -
2019-05-17 Fri 998,506 +6 124,549,678 +9803 161 -
2019-05-18 Sat 998,505 -1 124,559,852 +10174 161 -
2019-05-19 Sun 998,503 -2 124,569,149 +9297 161 -
2019-05-20 Mon 998,532 +29 124,579,710 +10561 161 -
2019-05-21 Tue 998,507 -25 124,588,748 +9038 161 -
2019-05-22 Wed 998,523 +16 124,598,726 +9978 161 -
2019-05-23 Thu 998,539 +16 124,606,841 +8115 161 -
Podsumowanie ogółem -11 +137733 -
Aktualizacja profilu za 4 godz. 39 min.

Następny film

Cała prawda o AIDS
Ajgor Ignacy
178 Wyświetleń