Kshaway
Kshaway
Film osadzony źródło: youtube.com https://www.youtube.com/watch?v=KB1wp5pzLwI

Następny film

Wood Division Adventures #185 - 1
Kshaway
14 Wyświetleń

Kshaway
Kshaway - 386 Wyświetleń
0
386 Wyświetleń
Opublikowano 2018-04-03 08:52:39

This patch is amazing. Again. Send me your League of Legends replays (rofl files, not recorded) to: Kshawaay@gmail.com Twitter: https://twitter.com/kshawaay League of Legends is a game i guess. Music : "Tank" - Yoko Kanno &The Seatbelts

Pokaż więcej
0 Komentarze sort Sortuj według

Statystyki kanału Kshaway

Data Subskrybcje Wyświetlenia Wideo
2019-11-25 Mon 1,020,000 - 358,198,023 - 338 -
2019-11-26 Tue 1,020,000 - 358,251,655 +53632 338 -
2019-11-27 Wed 1,020,000 - 358,309,844 +58189 338 -
2019-11-28 Thu 1,020,000 - 358,360,387 +50543 338 -
2019-11-29 Fri 1,020,000 - 358,439,458 +79071 338 -
2019-11-30 Sat 1,020,000 - 358,521,679 +82221 339 +1
2019-12-01 Sun 1,020,000 - 358,846,176 +324497 339 -
2019-12-02 Mon 1,020,000 - 359,081,050 +234874 339 -
2019-12-03 Tue 1,020,000 - 359,387,815 +306765 339 -
2019-12-04 Wed 1,020,000 - 359,607,340 +219525 339 -
2019-12-05 Thu 1,020,000 - 359,766,348 +159008 339 -
2019-12-06 Fri 1,020,000 - 359,935,463 +169115 339 -
2019-12-07 Sat 1,020,000 - 360,012,278 +76815 339 -
2019-12-08 Sun 1,020,000 - 360,093,216 +80938 339 -
2019-12-09 Mon 1,020,000 - 360,478,265 +385049 340 +1
Podsumowanie ogółem - +2280242 +2
Aktualizacja profilu za 9 godz. 59 min.

Następny film

Wood Division Adventures #185 - 1
Kshaway
14 Wyświetleń