FIT LOVERS
FIT LOVERS
Film osadzony źródło: youtube.com https://www.youtube.com/watch?v=1OYPxK_lzno

Następny film


FIT LOVERS
FIT LOVERS - 25 Wyświetleń
0
25 Wyświetleń
Opublikowano 2019-11-08 03:52:38

W dzisiejszym odcinku odwiedzamy popularny budynek na Melrose Avenue, a Pamela w końcu wybiera prezent urodzinowy... Poprzedni odcinek ► https://youtu.be/YJvjHoQ0trE Najlepsze okulary w TWOIM ŻYCIU► http://elwariato.com Insta: ► @fit.lovers ► @pamelast

Pokaż więcej
0 Komentarze sort Sortuj według

Statystyki kanału FIT LOVERS

Data Subskrybcje Wyświetlenia Wideo
2019-11-22 Fri 1,730,000 - 249,365,743 - 418 -
2019-11-23 Sat 1,730,000 - 249,644,456 +278713 419 +1
2019-11-24 Sun 1,730,000 - 249,840,875 +196419 419 -
2019-11-25 Mon 1,730,000 - 249,946,558 +105683 419 -
2019-11-26 Tue 1,730,000 - 250,028,934 +82376 421 +2
2019-11-27 Wed 1,730,000 - 250,194,961 +166027 421 -
2019-11-28 Thu 1,730,000 - 250,295,066 +100105 421 -
2019-11-29 Fri 1,730,000 - 250,431,018 +135952 421 -
2019-11-30 Sat 1,730,000 - 250,542,760 +111742 422 +1
2019-12-01 Sun 1,730,000 - 250,624,085 +81325 422 -
2019-12-02 Mon 1,730,000 - 250,676,388 +52303 422 -
2019-12-03 Tue 1,730,000 - 250,731,885 +55497 422 -
2019-12-04 Wed 1,730,000 - 250,778,096 +46211 422 -
2019-12-05 Thu 1,730,000 - 250,826,402 +48306 422 -
2019-12-06 Fri 1,730,000 - 250,953,937 +127535 423 +1
Podsumowanie ogółem - +1588194 +5
Aktualizacja profilu za 5 godz. 8 min.