Fast Rap
Fast Rap
Film osadzony źródło: youtube.com https://www.youtube.com/watch?v=a9bDXLspoPg

Następny film


PRODUCENT ZDJĄŁ MASKĘ KAMERZYŚCIE, A BEDOES WJECHAŁ RANGE ROVEREM NA KONCERT!

Fast Rap
Fast Rap - 4 Wyświetleń
0
4 Wyświetleń
Opublikowano 2019-12-03 12:19:56

Wpadaj do Totolotka po bonusy! https://tiny.pl/tkgz5 ▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫ ►Kanał "Totolotka": https://tiny.pl/tkgzp ►ODBIERZ DARMOWE ZŁOTÓWKI! https://legalne-bonusy.pl INSTAGRAM - dominik_kaminsky INSTAGRAM - y_ritek ▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫

Pokaż więcej
0 Komentarze sort Sortuj według

Statystyki kanału Fast Rap

Data Subskrybcje Wyświetlenia Wideo
2019-12-01 Sun 54,100 - 3,581,911 - 74 -
2019-12-02 Mon 54,100 - 3,585,905 +3994 74 -
2019-12-03 Tue 54,200 +100 3,607,454 +21549 75 +1
2019-12-04 Wed 54,200 - 3,621,675 +14221 75 -
2019-12-05 Thu 54,300 +100 3,629,274 +7599 75 -
2019-12-06 Fri 54,300 - 3,631,256 +1982 75 -
2019-12-07 Sat 54,300 - 3,633,382 +2126 75 -
2019-12-08 Sun 54,300 - 3,639,669 +6287 75 -
2019-12-09 Mon 54,300 - 3,643,890 +4221 76 +1
2019-12-10 Tue 54,400 +100 3,652,475 +8585 77 +1
2019-12-11 Wed 54,500 +100 3,668,207 +15732 77 -
2019-12-12 Thu 54,500 - 3,679,749 +11542 77 -
2019-12-13 Fri 54,600 +100 3,674,637 -5112 76 -1
2019-12-14 Sat 54,600 - 3,684,185 +9548 77 +1
2019-12-15 Sun 54,600 - 3,687,910 +3725 77 -
Podsumowanie ogółem +500 +105999 +3
Aktualizacja profilu za 9 godz. 59 min.