KręciołaTV
KręciołaTV
Film osadzony źródło: youtube.com https://www.youtube.com/watch?v=V6JpO0UDMD4

Następny film


Proximity - pierwszy fragment koncertu #polandrock2019

KręciołaTV
KręciołaTV - 8 Wyświetleń
0
8 Wyświetleń
Opublikowano 2019-08-13 06:55:03

Proximity to połączenie dynamicznego brzmienia muzyki metalowej z nowoczesnymi samplami. Założona w 2004 roku kapela odniosła wiele sukcesów w konkursach muzycznych, a ich utwory rozbrzmiały na antenach czeskich rozgłośni radiowych. W tym roku zagrali na Małej Scenie Najpiękniejszego Festiwalu Świata. Jak było? Sprawdźcie! Chcesz wiedzieć więcej? Informacji szukaj tutaj: https://polandrockfestival.pl Organizatorem Festiwalu jest Fundacja WOŚP, która tym letnim koncertem chce podziękować wszystkim wolontariuszom i ludziom wspierającym jej styczniowe, finałowe działania. Kręcioła.Tv łapcie nas tu: Facebook - https://www.facebook.com/kreciola Instagram - http://instagram.com/kreciolatv IGTV - https://instagram.com/kreciolatv Twitter - https://twitter.com/kreciolatv #polandrock #polandrock2019 #polandrockfestival #25latfestiwalu #polandrocklive

Pokaż więcej
0 Komentarze sort Sortuj według

Statystyki kanału KręciołaTV

Data Subskrybcje Wyświetlenia Wideo
2019-08-10 Sat 155,036 - 141,972,525 - 1,940 -
2019-08-11 Sun 155,399 +363 142,335,920 +363395 1,940 -
2019-08-12 Mon 155,702 +303 142,622,031 +286111 1,940 -
2019-08-13 Tue 156,317 +615 143,107,528 +485497 1,955 +15
2019-08-14 Wed 156,587 +270 143,434,314 +326786 1,961 +6
2019-08-15 Thu 156,898 +311 143,808,978 +374664 1,961 -
2019-08-16 Fri 157,218 +320 144,134,430 +325452 1,961 -
2019-08-17 Sat 157,553 +335 144,477,112 +342682 1,961 -
2019-08-18 Sun 157,726 +173 144,687,315 +210203 1,961 -
2019-08-19 Mon 157,977 +251 144,929,494 +242179 1,962 +1
2019-08-20 Tue 158,230 +253 145,214,014 +284520 1,965 +3
2019-08-21 Wed 158,410 +180 145,450,453 +236439 1,965 -
2019-08-22 Thu 158,560 +150 145,648,761 +198308 1,965 -
2019-08-23 Fri 158,860 +300 145,943,815 +295054 1,966 +1
2019-08-24 Sat 159,170 +310 146,299,217 +355402 1,968 +2
Podsumowanie ogółem +4134 +4326692 +28
Aktualizacja profilu za 9 godz. 59 min.