Mandzio
Mandzio
Film osadzony źródło: youtube.com https://www.youtube.com/watch?v=iicr8s5FL-Y

Przegrany Ustawia Żenujące Profilowe na Facebooku! | Predator Triton 700

Mandzio
Mandzio - 575 Wyświetleń
0
575 Wyświetleń
Opublikowano 2018-04-03 08:40:14

Sprawdź Predatora Triton 700 tutaj: http://bit.ly/2A5zdgw Dzisiaj wraz z moją narzeczoną zmierzymy się 1v1 w Rainbow Six. Problem jest taki, że ja będę miał całkowicie odwrócone sterowanie.. Film jest sponsorowany przez firmę Acer. #Acer #PredatorGaming #ad

Pokaż więcej
0 Komentarze sort Sortuj według

Statystyki kanału Mandzio

Data Subskrybcje Wyświetlenia Wideo
2019-10-02 Wed 1,690,000 - 530,821,502 - 1,184 -
2019-10-03 Thu 1,690,000 - 531,070,608 +249106 1,184 -
2019-10-04 Fri 1,690,000 - 531,058,403 -12205 1,184 -
2019-10-05 Sat 1,690,000 - 531,411,369 +352966 1,184 -
2019-10-06 Sun 1,700,000 +10000 531,712,777 +301408 1,183 -1
2019-10-07 Mon 1,700,000 - 531,827,532 +114755 1,183 -
2019-10-08 Tue 1,700,000 - 531,963,023 +135491 1,183 -
2019-10-09 Wed 1,700,000 - 531,940,266 -22757 1,183 -
2019-10-10 Thu 1,700,000 - 531,998,509 +58243 1,183 -
2019-10-11 Fri 1,700,000 - 532,437,911 +439402 1,183 -
2019-10-12 Sat 1,700,000 - 532,457,773 +19862 1,182 -1
2019-10-13 Sun 1,700,000 - 532,558,966 +101193 1,182 -
2019-10-14 Mon 1,700,000 - 532,763,470 +204504 1,182 -
2019-10-15 Tue 1,700,000 - 532,894,410 +130940 1,181 -1
2019-10-16 Wed 1,700,000 - 532,890,420 -3990 1,181 -
Podsumowanie ogółem +10000 +2068918 -3
Aktualizacja profilu za 1 godz. 44 min.