Niekryty Krytyk
Niekryty Krytyk
Film osadzony źródło: youtube.com https://www.youtube.com/watch?v=Nw2pk5vT96A

Następny film

Przemyślenia Niekrytego Krytyka: MAŁOLATY 3
Niekryty Krytyk
389 Wyświetleń

Przemyślenia Niekrytego Krytyka: MAMA I JA

Niekryty Krytyk
Niekryty Krytyk - 498 Wyświetleń
0
498 Wyświetleń
Opublikowano 2018-04-03 08:43:24

Zostań Niekrytym Patronem, goddammit!:) https://patronite.pl/niekryty Z okazji Dnia Dziecka - Mama i ja, czyli kolejny odcinek, za który pójdę do piekła:) Chcesz kupić najnowszą książkę z dedykacją? Pisz na niekrytykrytyk@gmail.com O czym jest książka?;) Historia wszechświata obfituje w niezliczoną ilość wydarzeń, które na zawsze zmieniły ludzkość, a ta książka przybliży je z naukową precyzją i akademickim zawzięciem. Czy teoria względności ma na gatunek homo sapiens większy wpływ niż instagramowe konto Kim Kardashian? Co za debil wymyślił wojny? Z jakimi kataklizmami, oprócz powodzi, trzęsień ziemi i koncertów Piaska, musieliśmy się w naszej trudnej historii borykać? Wszystkie odpowiedzi znajdziecie właśnie tu, a Wasze życie już nigdy nie będzie takie samo. Wbijaj na fanpejdż! Oficjalny fanpejdż Niekrytego Krytyka: https://www.facebook.com/Niekryty-Krytyk-176539802376111/ Mail kontaktowy: niekrytykrytyk@gmail.com Adres wysyłkowy: Niekryty Krytyk Skrytka pocztowa 45 05-804 Pruszków Fragmenty utworów należą do ich prawnych właścicieli i zostały wykorzystane wg prawa cytatu (art.29 ust.1 ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych)

Pokaż więcej
0 Komentarze sort Sortuj według

Statystyki kanału Niekryty Krytyk

Data Subskrybcje Wyświetlenia Wideo
2019-11-07 Thu 1,680,000 - 367,782,290 - 331 -
2019-11-08 Fri 1,680,000 - 367,819,347 +37057 331 -
2019-11-09 Sat 1,680,000 - 367,873,192 +53845 331 -
2019-11-10 Sun 1,680,000 - 367,905,568 +32376 331 -
2019-11-11 Mon 1,680,000 - 367,938,814 +33246 331 -
2019-11-12 Tue 1,680,000 - 367,969,985 +31171 331 -
2019-11-13 Wed 1,680,000 - 367,998,144 +28159 331 -
2019-11-14 Thu 1,680,000 - 368,025,416 +27272 331 -
2019-11-15 Fri 1,680,000 - 368,063,176 +37760 331 -
2019-11-16 Sat 1,680,000 - 368,091,378 +28202 331 -
2019-11-17 Sun 1,680,000 - 368,119,998 +28620 331 -
2019-11-18 Mon 1,680,000 - 368,147,927 +27929 331 -
2019-11-19 Tue 1,680,000 - 368,173,153 +25226 331 -
2019-11-20 Wed 1,680,000 - 368,209,787 +36634 331 -
2019-11-21 Thu 1,680,000 - 368,236,367 +26580 331 -
Podsumowanie ogółem - +454077 -
Aktualizacja profilu za 8 godz. 5 min.

Następny film

Przemyślenia Niekrytego Krytyka: MAŁOLATY 3
Niekryty Krytyk
389 Wyświetleń