Niekryty Krytyk
Niekryty Krytyk
Film osadzony źródło: youtube.com https://www.youtube.com/watch?v=ReqLl2V_Znw

Następny film

POEZJA WIDZÓW: Strażak Sam
Niekryty Krytyk
495 Wyświetleń

Przemyślenia Niekrytego Krytyka: SZPITAL DZIECIĘCY

Niekryty Krytyk
Niekryty Krytyk - 517 Wyświetleń
0
517 Wyświetleń
Opublikowano 2018-04-03 08:43:36

Zostań Patronem Niekrytego Krytyka! https://patronite.pl/niekryty Wbijaj na fanpejdż! Oficjalny fanpejdż Niekrytego Krytyka: https://www.facebook.com/Niekryty-Krytyk-176539802376111/?ref=settings Mail kontaktowy: niekrytykrytyk@gmail.com Adres wysyłkowy: Niekryty Krytyk Skrytka pocztowa 45 05-804 Pruszków Muza: https://www.youtube.com/watch?v=hhb-3IZKWTA Fragmenty utworów należą do ich prawnych właścicieli i zostały wykorzystane wg prawa cytatu (art.29 ust.1 ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych) Źródło: https://www.ipla.tv/wideo/serial/Szpital-dzieciecy/5009646/Szpital-dzieciecy-Odcinek-16/555d909149a4330fa0864d82af535a8b

Pokaż więcej
0 Komentarze sort Sortuj według

Statystyki kanału Niekryty Krytyk

Data Subskrybcje Wyświetlenia Wideo
2019-10-02 Wed 1,680,000 - 364,777,835 - 329 -
2019-10-03 Thu 1,680,000 - 365,066,719 +288884 329 -
2019-10-04 Fri 1,680,000 - 365,293,654 +226935 329 -
2019-10-05 Sat 1,680,000 - 365,402,885 +109231 329 -
2019-10-06 Sun 1,680,000 - 365,482,699 +79814 329 -
2019-10-07 Mon 1,680,000 - 365,545,261 +62562 329 -
2019-10-08 Tue 1,680,000 - 365,601,031 +55770 329 -
2019-10-09 Wed 1,680,000 - 365,651,662 +50631 329 -
2019-10-10 Thu 1,680,000 - 365,695,457 +43795 329 -
2019-10-11 Fri 1,680,000 - 365,810,911 +115454 330 +1
2019-10-12 Sat 1,680,000 - 366,031,582 +220671 330 -
2019-10-13 Sun 1,680,000 - 366,139,922 +108340 330 -
2019-10-14 Mon 1,680,000 - 366,223,596 +83674 330 -
2019-10-15 Tue 1,680,000 - 366,284,833 +61237 330 -
2019-10-16 Wed 1,680,000 - 366,335,228 +50395 330 -
Podsumowanie ogółem - +1557393 +1
Aktualizacja profilu za 1 godz. 55 min.

Następny film

POEZJA WIDZÓW: Strażak Sam
Niekryty Krytyk
495 Wyświetleń