Niekryty Krytyk
Niekryty Krytyk
Film osadzony źródło: youtube.com https://www.youtube.com/watch?v=ReqLl2V_Znw

Następny film

Przemyślenia Niekrytego Krytyka: SKRZYWDZONE
Niekryty Krytyk
485 Wyświetleń

Przemyślenia Niekrytego Krytyka: SZPITAL DZIECIĘCY

Niekryty Krytyk
Niekryty Krytyk - 485 Wyświetleń
0
485 Wyświetleń
Opublikowano 2018-04-03 08:43:36

Zostań Patronem Niekrytego Krytyka! https://patronite.pl/niekryty Wbijaj na fanpejdż! Oficjalny fanpejdż Niekrytego Krytyka: https://www.facebook.com/Niekryty-Krytyk-176539802376111/?ref=settings Mail kontaktowy: niekrytykrytyk@gmail.com Adres wysyłkowy: Niekryty Krytyk Skrytka pocztowa 45 05-804 Pruszków Muza: https://www.youtube.com/watch?v=hhb-3IZKWTA Fragmenty utworów należą do ich prawnych właścicieli i zostały wykorzystane wg prawa cytatu (art.29 ust.1 ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych) Źródło: https://www.ipla.tv/wideo/serial/Szpital-dzieciecy/5009646/Szpital-dzieciecy-Odcinek-16/555d909149a4330fa0864d82af535a8b

Pokaż więcej
0 Komentarze sort Sortuj według

Statystyki kanału Niekryty Krytyk

Data Subskrybcje Wyświetlenia Wideo
2019-06-03 Mon 1,655,196 - 348,420,352 - 318 -
2019-06-04 Tue 1,655,224 +28 348,505,105 +84753 318 -
2019-06-05 Wed 1,655,255 +31 348,584,813 +79708 318 -
2019-06-06 Thu 1,655,381 +126 348,693,442 +108629 318 -
2019-06-07 Fri 1,655,479 +98 348,760,998 +67556 318 -
2019-06-08 Sat 1,655,568 +89 348,827,727 +66729 318 -
2019-06-09 Sun 1,655,680 +112 348,894,228 +66501 318 -
2019-06-10 Mon 1,655,705 +25 348,989,230 +95002 319 +1
2019-06-11 Tue 1,656,078 +373 349,285,147 +295917 319 -
2019-06-12 Wed 1,656,447 +369 349,507,443 +222296 319 -
2019-06-13 Thu 1,656,941 +494 349,732,300 +224857 319 -
2019-06-14 Fri 1,657,391 +450 349,918,260 +185960 319 -
2019-06-15 Sat 1,657,759 +368 350,092,062 +173802 319 -
2019-06-16 Sun 1,658,021 +262 350,224,961 +132899 319 -
2019-06-17 Mon 1,658,079 +58 350,310,649 +85688 319 -
Podsumowanie ogółem +2883 +1890297 +1
Aktualizacja profilu za 0 godz. 31 min.

Następny film

Przemyślenia Niekrytego Krytyka: SKRZYWDZONE
Niekryty Krytyk
485 Wyświetleń