Maskacjusz TV
Maskacjusz TV
Film osadzony źródło: youtube.com https://www.youtube.com/watch?v=FAYoqV5iW2Y

Następny film

#GodzinaCzytań | II Czytanie | 10 kwietnia 2019
Maskacjusz TV
14 Wyświetleń

Maskacjusz TV
Maskacjusz TV - 26 Wyświetleń
0
26 Wyświetleń
Opublikowano 2019-07-09 11:11:12

#PsalmResponsoryjny Ps 33 (32), 2-3. 10-11. 18-19 (R.: por. 22) Okaż swą łaskę ufającym Tobie. Sławcie Pana na cytrze, * grajcie Mu na harfie o dziesięciu strunach. Śpiewajcie Mu pieśń nową, * pełnym głosem śpiewajcie Mu wdzięcznie. Okaż swą łaskę ufającym Tobie. Pan udaremnia zamiary narodów, * wniwecz obraca zamysły ludów. Zamiary Pana trwają na wieki, * zamysły Jego serca przez pokolenia. Okaż swą łaskę ufającym Tobie. Oczy Pana zwrócone na bogobojnych, * na tych, którzy oczekują Jego łaski, aby ocalił ich życie od śmierci * i żywił ich w czasie głodu. Okaż swą łaskę ufającym Tobie.

Pokaż więcej
0 Komentarze sort Sortuj według

Statystyki kanału Maskacjusz TV

Data Subskrybcje Wyświetlenia Wideo
2019-07-02 Tue 66,116 - 54,391,471 - 14,162 -
2019-07-03 Wed 66,166 +50 54,436,432 +44961 14,166 +4
2019-07-04 Thu 66,251 +85 54,497,858 +61426 14,169 +3
2019-07-05 Fri 66,331 +80 54,553,726 +55868 14,175 +6
2019-07-06 Sat 66,397 +66 54,599,411 +45685 14,180 +5
2019-07-07 Sun 66,457 +60 54,647,698 +48287 14,186 +6
2019-07-08 Mon 66,538 +81 54,697,399 +49701 14,192 +6
2019-07-09 Tue 66,603 +65 54,747,103 +49704 14,197 +5
2019-07-10 Wed 66,658 +55 54,792,878 +45775 14,202 +5
2019-07-11 Thu 66,694 +36 54,841,521 +48643 14,208 +6
2019-07-12 Fri 66,736 +42 54,882,307 +40786 14,214 +6
2019-07-13 Sat 66,795 +59 54,922,681 +40374 14,218 +4
2019-07-14 Sun 66,812 +17 54,945,862 +23181 14,223 +5
2019-07-15 Mon 66,874 +62 55,006,857 +60995 14,227 +4
2019-07-16 Tue 66,899 +25 55,028,810 +21953 14,230 +3
Podsumowanie ogółem +783 +637339 +68
Aktualizacja profilu za 9 godz. 59 min.

Następny film

#GodzinaCzytań | II Czytanie | 10 kwietnia 2019
Maskacjusz TV
14 Wyświetleń