Pudzian Band
Pudzian Band
Film osadzony źródło: youtube.com https://www.youtube.com/watch?v=ZwDrR526PMM

Pudzian Band zaprasza do Klubu Cosmos (25.03.2017)

Pudzian Band
Pudzian Band - 180 Wyświetleń
0
180 Wyświetleń
Opublikowano 2018-07-20 05:20:47

► MANAGEMENT, KONCERTY: » Krystian Pudzianowski: tel. 602-674-115, e-mail: krystian@pudzianband.pl ► OFICJALNA STRONA: www.pudzianband.pl ► FACEBOOK: https://www.facebook.com/PudzianBand ► ZAKAZ KOPIOWANIA MATERIAŁÓW NA INNE KANAŁY.

Pokaż więcej
0 Komentarze sort Sortuj według

Statystyki kanału Pudzian Band

Data Subskrybcje Wyświetlenia Wideo
2019-11-30 Sat 28,200 - 21,450,340 - 252 -
2019-12-01 Sun 28,200 - 21,455,008 +4668 252 -
2019-12-02 Mon 28,200 - 21,460,467 +5459 252 -
2019-12-03 Tue 28,200 - 21,463,805 +3338 252 -
2019-12-04 Wed 28,200 - 21,466,922 +3117 252 -
2019-12-05 Thu 28,200 - 21,470,371 +3449 252 -
2019-12-06 Fri 28,200 - 21,473,987 +3616 252 -
2019-12-07 Sat 28,200 - 21,477,618 +3631 252 -
2019-12-08 Sun 28,200 - 21,484,738 +7120 252 -
2019-12-09 Mon 28,300 +100 21,487,652 +2914 252 -
2019-12-10 Tue 28,300 - 21,491,597 +3945 252 -
2019-12-11 Wed 28,300 - 21,495,627 +4030 252 -
2019-12-12 Thu 28,300 - 21,499,681 +4054 252 -
2019-12-13 Fri 28,300 - 21,503,547 +3866 252 -
2019-12-14 Sat 28,300 - 21,507,078 +3531 252 -
Podsumowanie ogółem +100 +56738 -
Aktualizacja profilu za 8 godz. 36 min.