Dezy
Dezy
Film osadzony źródło: youtube.com https://www.youtube.com/watch?v=JerlmVda7g8

Następny film

TRIP DO LIECHTENSTEINA
Dezy
477 Wyświetleń

"Plecak" Multiego ale jest tłumaczony przez Google Translate

Dezy
Dezy - 579 Wyświetleń
0
579 Wyświetleń
Opublikowano 2018-04-03 08:40:37

⚈ ⚈ Przysięgam, że mam pomysły na inne filmy. ♫ Krybuj: http://bit.ly/1ff17br ▼ Facebook: fb/prodezy ▼ Biznes mail: masterczulek@gethero.pl ● Insta: dezysko ● Twitter: Masterczuek ● Twitch: Masterczulek ---------------------------------------- #dezy

Pokaż więcej
0 Komentarze sort Sortuj według

Statystyki kanału Dezy

Data Subskrybcje Wyświetlenia Wideo
2019-05-12 Sun 1,083,363 - 87,430,131 - 191 -
2019-05-13 Mon 1,083,292 -71 87,453,989 +23858 191 -
2019-05-14 Tue 1,083,271 -21 87,460,596 +6607 191 -
2019-05-15 Wed 1,082,983 -288 87,467,357 +6761 191 -
2019-05-16 Thu 1,082,351 -632 87,478,491 +11134 191 -
2019-05-17 Fri 1,082,256 -95 87,484,667 +6176 191 -
2019-05-18 Sat 1,082,170 -86 87,493,617 +8950 191 -
2019-05-19 Sun 1,082,062 -108 87,503,906 +10289 191 -
2019-05-20 Mon 1,082,019 -43 87,510,583 +6677 191 -
2019-05-21 Tue 1,081,982 -37 87,516,925 +6342 191 -
2019-05-22 Wed 1,081,919 -63 87,524,921 +7996 191 -
2019-05-23 Thu 1,081,861 -58 87,534,232 +9311 191 -
2019-05-24 Fri 1,081,832 -29 87,544,313 +10081 191 -
2019-05-25 Sat 1,081,812 -20 87,554,275 +9962 191 -
2019-05-26 Sun 1,081,805 -7 87,564,290 +10015 191 -
Podsumowanie ogółem -1558 +134159 -
Aktualizacja profilu za 2 godz. 57 min.