G.F. Darwin
G.F. Darwin
Film osadzony źródło: youtube.com https://www.youtube.com/watch?v=wg7Dxj6efeA

Następny film

"Dwa miecze i amulet"
G.F. Darwin
536 Wyświetleń

G.F. Darwin
G.F. Darwin - 598 Wyświetleń
0
598 Wyświetleń
Opublikowano 2018-04-03 10:40:02

ODCINEK ZOSTAŁ ZREALIZOWANY PRZY WSPARCIU PATRONÓW! Patronite - https://patronite.pl/darwin Subskrybuj: http://www.youtube.com/channel/UCkPjHTuNd_ycm__29dXM3Nw?sub_confirmation=1 GADŻETY: http://sklep.gfdarwin.pl Facebook: https://www.facebook.com/GrupaFi

Pokaż więcej
0 Komentarze sort Sortuj według

Statystyki kanału G.F. Darwin

Data Subskrybcje Wyświetlenia Wideo
2019-12-01 Sun 812,000 - 132,184,917 - 98 -
2019-12-02 Mon 812,000 - 132,238,368 +53451 98 -
2019-12-03 Tue 812,000 - 132,302,633 +64265 98 -
2019-12-04 Wed 813,000 +1000 132,341,379 +38746 98 -
2019-12-05 Thu 813,000 - 132,382,369 +40990 98 -
2019-12-06 Fri 813,000 - 132,421,709 +39340 98 -
2019-12-07 Sat 813,000 - 132,465,110 +43401 98 -
2019-12-08 Sun 813,000 - 132,531,008 +65898 98 -
2019-12-09 Mon 813,000 - 132,557,301 +26293 98 -
2019-12-10 Tue 813,000 - 132,595,440 +38139 98 -
2019-12-11 Wed 813,000 - 132,629,398 +33958 98 -
2019-12-12 Thu 813,000 - 132,663,880 +34482 98 -
2019-12-13 Fri 814,000 +1000 132,696,350 +32470 98 -
2019-12-14 Sat 814,000 - 132,749,926 +53576 98 -
2019-12-15 Sun 814,000 - 132,772,801 +22875 98 -
Podsumowanie ogółem +2000 +587884 -
Aktualizacja profilu za 9 godz. 21 min.

Następny film

"Dwa miecze i amulet"
G.F. Darwin
536 Wyświetleń