Film osadzony źródło: youtube.com https://www.youtube.com/watch?v=tJcNa3PZeSY

Następny film

Titans, Punisher czy może Captain Fantastic?
Remigiusz Maciaszek
53 Wyświetleń

RADIO ROCK MIDNIGHT - Pozytywne oblicza propagandy

Remigiusz Maciaszek
Remigiusz Maciaszek - 450 Wyświetleń
2
450 Wyświetleń
Opublikowano 2018-04-03 09:01:08

Radio Rock w każdą niedzielę na LIVE o godzinie 20:00 LIVE codziennie - https://jarock.pl/live/rock Rock PLAY: https://www.youtube.com/user/RMaciaszek Moja książka: http://bit.ly/bookROCK Ważne linki: ^^ Wspieraj mnie i dołącz do zamkniętej grupy Patro

Pokaż więcej
0 Komentarze sort Sortuj według

Statystyki kanału Remigiusz Maciaszek

Data Subskrybcje Wyświetlenia Wideo
2019-11-25 Mon 1,480,000 - 499,173,551 - 6,378 -
2019-11-26 Tue 1,480,000 - 499,244,768 +71217 6,378 -
2019-11-27 Wed 1,480,000 - 499,328,308 +83540 6,378 -
2019-11-28 Thu 1,480,000 - 499,394,965 +66657 6,379 +1
2019-11-29 Fri 1,480,000 - 499,505,329 +110364 6,379 -
2019-11-30 Sat 1,480,000 - 499,565,045 +59716 6,379 -
2019-12-01 Sun 1,480,000 - 499,634,776 +69731 6,380 +1
2019-12-02 Mon 1,480,000 - 499,706,489 +71713 6,380 -
2019-12-03 Tue 1,480,000 - 499,801,308 +94819 6,381 +1
2019-12-04 Wed 1,480,000 - 499,881,889 +80581 6,381 -
2019-12-05 Thu 1,480,000 - 500,019,171 +137282 6,383 +2
2019-12-06 Fri 1,480,000 - 500,082,547 +63376 6,383 -
2019-12-07 Sat 1,480,000 - 500,136,259 +53712 6,383 -
2019-12-08 Sun 1,480,000 - 500,198,060 +61801 6,384 +1
2019-12-09 Mon 1,480,000 - 500,265,124 +67064 6,384 -
Podsumowanie ogółem - +1091573 +6
Aktualizacja profilu za 8 godz. 36 min.

Następny film

Titans, Punisher czy może Captain Fantastic?
Remigiusz Maciaszek
53 Wyświetleń