Film osadzony źródło: youtube.com https://www.youtube.com/watch?v=BvkAsrk8WEg

Następny film

Mała Maryja II - #1 Tajemnica światła
Mocni w Duchu - Jezuici TV
8 Wyświetleń

Radość w Duchu Świętym | o. Remi Recław SJ - Mocne Roraty [01] [napisy PL]

Mocni w Duchu - Jezuici TV
Mocni w Duchu - Jezuici TV - 10 Wyświetleń
0
10 Wyświetleń
Opublikowano 2019-12-03 11:16:52

Tekst ewangelii na dole | Powiadomienie na messegera m.me/mocniwduchu?ref=zoom Muzyka z płyty "Mocne Kolędy" https://odnowa.jezuici.pl/sklep/plyty-cd/253-CD-Koledy.htm ►►Kazania o. Remiego:http://bit.ly/kazania_remiego ►►Odcinek Q&A#2

Pokaż więcej
0 Komentarze sort Sortuj według

Statystyki kanału Mocni w Duchu - Jezuici TV

Data Subskrybcje Wyświetlenia Wideo
2019-12-01 Sun 101,000 - 29,830,839 - 2,409 -
2019-12-02 Mon 101,000 - 29,876,876 +46037 2,410 +1
2019-12-03 Tue 101,000 - 29,920,446 +43570 2,413 +3
2019-12-04 Wed 101,000 - 29,963,705 +43259 2,414 +1
2019-12-05 Thu 101,000 - 30,003,427 +39722 2,416 +2
2019-12-06 Fri 102,000 +1000 30,051,137 +47710 2,417 +1
2019-12-07 Sat 102,000 - 30,119,522 +68385 2,419 +2
2019-12-08 Sun 102,000 - 30,175,503 +55981 2,420 +1
2019-12-09 Mon 102,000 - 30,223,097 +47594 2,421 +1
2019-12-10 Tue 103,000 +1000 30,287,435 +64338 2,423 +2
2019-12-11 Wed 103,000 - 30,350,838 +63403 2,424 +1
2019-12-12 Thu 103,000 - 30,409,878 +59040 2,426 +2
2019-12-13 Fri 104,000 +1000 30,497,559 +87681 2,427 +1
2019-12-14 Sat 104,000 - 30,551,695 +54136 2,427 -
2019-12-15 Sun 104,000 - 30,602,474 +50779 2,428 +1
Podsumowanie ogółem +3000 +771635 +19
Aktualizacja profilu za 5 godz. 2 min.

Następny film

Mała Maryja II - #1 Tajemnica światła
Mocni w Duchu - Jezuici TV
8 Wyświetleń