Tabletowo.pl
Tabletowo.pl
Film osadzony źródło: youtube.com https://www.youtube.com/watch?v=2QF6Tp7qEiA

Recenzja Honora 8X - test Tabletowo.pl

Tabletowo.pl
Tabletowo.pl - 177 Wyświetleń
0
177 Wyświetleń
Opublikowano 2018-12-08 08:47:20

_ Więcej recenzji i ciekawych informacji na temat smartfonów, tabletów i innych urządzeń elektronicznych znajdziecie na naszej stronie: http://www.tabletowo.pl Recenzje smartfonów: https://www.tabletowo.pl/category/recenzje-2/ Porównania smartfonów: https://www.tabletowo.pl/category/porownania/ Co kupić?: https://www.tabletowo.pl/category/co-kupic/ Newsy: https://www.tabletowo.pl/ Felietony: https://www.tabletowo.pl/category/felietony/ Promocje: https://www.tabletowo.pl/category/promocje/ Zapraszamy również do subskrybowania i do obserwowania nas na pozostałych portalach społecznościowych: FB: https://www.facebook.com/tabletowo/ Twitter: http://www.twitter.com/tabletowopl g+: http://www.plus.google.com/+TabletowoPl24 YT: http://www.youtube.com/user/Tabletowo Tumblr: http://ototabletowo.tumblr.com Vlogowy kanał naszej Kasi: https://www.youtube.com/channel/UCRtwQkHYgGU048hJ1ygW-3g

Pokaż więcej
0 Komentarze sort Sortuj według

Statystyki kanału Tabletowo.pl

Data Subskrybcje Wyświetlenia Wideo
2019-11-05 Tue 42,100 - 20,203,496 - 982 -
2019-11-06 Wed 42,100 - 20,208,457 +4961 982 -
2019-11-07 Thu 42,100 - 20,213,304 +4847 982 -
2019-11-08 Fri 42,100 - 20,219,003 +5699 982 -
2019-11-09 Sat 42,100 - 20,227,657 +8654 982 -
2019-11-10 Sun 42,100 - 20,234,447 +6790 982 -
2019-11-11 Mon 42,100 - 20,240,682 +6235 982 -
2019-11-12 Tue 42,100 - 20,246,330 +5648 982 -
2019-11-13 Wed 42,100 - 20,251,657 +5327 982 -
2019-11-14 Thu 42,200 +100 20,257,118 +5461 982 -
2019-11-15 Fri 42,200 - 20,264,772 +7654 982 -
2019-11-16 Sat 42,200 - 20,270,711 +5939 983 +1
2019-11-17 Sun 42,200 - 20,277,554 +6843 983 -
2019-11-18 Mon 42,200 - 20,283,278 +5724 983 -
2019-11-19 Tue 42,200 - 20,287,644 +4366 983 -
Podsumowanie ogółem +100 +84148 +1
Aktualizacja profilu za 4 godz. 55 min.