Yoji720
Yoji720
Film osadzony źródło: youtube.com https://www.youtube.com/watch?v=aYilanATbjA

Red Dead Redemption 2 PL #17 NAPAD NA BANK! - 4K

Yoji720
Yoji720 - 285 Wyświetleń
0
285 Wyświetleń
Opublikowano 2018-11-01 07:34:04

Zapraszam was serdecznie na najlepszą premierę tego roku - Red Dead Redemption 2. Zostaw koniecznie łapkę w górę, a postaram się o sporą liczbę odcinków na dziś! Red Dead Redemption 2 to prequel Red Dead Redemption. Akcja gry Red Dead Redemption II rozgrywa się w 1899 roku na dzikim zachodzie. Głównym bohaterem gry jest Arthur Morgan członek gangu Dutcha van der Lindego. Arthur Morgan w grze bedzie musiał podjąć sporo ważnych decyzji, które będą miały realny wpływ na przebieg gry. Będziemy musieli wybierać między lojalnością wobec swoich przyjaciół, a własnymi ideałami. Gra swoją premierę miała 26 października 2018 roku i pojawiła się wyłącznie na PS4 i Xbox One. Ja ogrywam wersję na Xbox One X w 4K. Gra pojawiła się w Polskiej wersji językowej - polskie napisy PL. Red Dead Redemption 2 prawdopodonie ukaże się w późniejszym czasie na PC. Materiał stanowi serię: - zagrajmy w Red Dead Redemption 2 po polsku - let's play z Red Dead Redemption 2 po polsku - gameplay Red Dead Redemption 2 po polsku #RedDeadRedemption2 #zagrajmyw #letsplay #4k

Pokaż więcej
0 Komentarze sort Sortuj według

Statystyki kanału Yoji720

Data Subskrybcje Wyświetlenia Wideo
2019-09-03 Tue 524,144 - 177,183,636 - 2,863 -
2019-09-04 Wed 524,116 -28 177,201,173 +17537 2,863 -
2019-09-05 Thu 524,118 +2 177,217,213 +16040 2,863 -
2019-09-06 Fri 524,084 -34 177,236,511 +19298 2,863 -
2019-09-07 Sat 524,103 +19 177,256,598 +20087 2,863 -
2019-09-08 Sun 524,143 +40 177,280,161 +23563 2,863 -
2019-09-09 Mon 524,147 +4 177,312,058 +31897 2,863 -
2019-09-10 Tue 524,148 +1 177,329,428 +17370 2,863 -
2019-09-11 Wed 524,153 +5 177,346,739 +17311 2,863 -
2019-09-12 Thu 524,130 -23 177,360,766 +14027 2,863 -
2019-09-13 Fri 524,058 -72 177,388,295 +27529 2,864 +1
2019-09-14 Sat 524,090 +32 177,404,537 +16242 2,863 -1
2019-09-15 Sun 524,098 +8 177,433,160 +28623 2,863 -
2019-09-16 Mon 524,090 -8 177,453,999 +20839 2,863 -
2019-09-17 Tue 524,065 -25 177,469,255 +15256 2,863 -
Podsumowanie ogółem -79 +285619 -
Aktualizacja profilu za 4 godz. 30 min.