Radio Maryja
Radio Maryja
Film osadzony źródło: youtube.com https://www.youtube.com/watch?v=MQeG9g068c0

Następny film

Informacje Dnia 11.09.2019 [20.00]
Radio Maryja
1 Wyświetleń

Reportaż: Bądźcie więc wy doskonali, jak doskonały jest Ojciec wasz niebieski

Radio Maryja
Radio Maryja - 172 Wyświetleń
0
172 Wyświetleń
Opublikowano 2018-11-01 06:02:16

Uroczystość Wszystkich Świętych jest okazją do refleksji nad kondycją duchową każdego wiernego Kościoła Katolickiego. W refleksji tej pomaga o. prof. dr hab. Jacek Salij OP przybliżając tematykę świętości, zbawienia, życia wiecznego.

Pokaż więcej
0 Komentarze sort Sortuj według

Statystyki kanału Radio Maryja

Data Subskrybcje Wyświetlenia Wideo
2019-09-03 Tue 45,810 - 38,184,729 - 20,643 -
2019-09-04 Wed 45,826 +16 38,216,761 +32032 20,648 +5
2019-09-05 Thu 45,865 +39 38,259,575 +42814 20,654 +6
2019-09-06 Fri 45,960 +95 38,327,637 +68062 20,677 +23
2019-09-07 Sat 45,992 +32 38,361,687 +34050 20,691 +14
2019-09-08 Sun 46,023 +31 38,396,230 +34543 20,701 +10
2019-09-09 Mon 46,111 +88 38,466,913 +70683 20,724 +23
2019-09-10 Tue 46,158 +47 38,503,383 +36470 20,732 +8
2019-09-11 Wed 46,214 +56 38,541,849 +38466 20,739 +7
2019-09-12 Thu 46,266 +52 38,584,767 +42918 20,747 +8
2019-09-13 Fri 46,293 +27 38,628,975 +44208 20,755 +8
2019-09-14 Sat 46,348 +55 38,668,796 +39821 20,766 +11
2019-09-15 Sun 46,802 +454 38,814,452 +145656 20,784 +18
2019-09-16 Mon 46,953 +151 38,889,084 +74632 20,791 +7
2019-09-17 Tue 47,015 +62 38,919,102 +30018 20,793 +2
Podsumowanie ogółem +1205 +734373 +150
Aktualizacja profilu za 9 godz. 59 min.

Następny film

Informacje Dnia 11.09.2019 [20.00]
Radio Maryja
1 Wyświetleń